24-годинний марафон обміну знаннями та досвідом на 7 мовах – Terrasoft запрошує на конференцію ACCELERATE GLOBAL

28 жовтня відбудеться онлайн-конференція для бізнес-та IT-лідерів ACCELERATE GLOBAL 2020  – масштабний захід, який збере на одному віртуальному майданчику сотні спікерів і десятки тисяч учасників з усього світу. Протягом 24 годин гості зможуть познайомитися з практичним досвідом, кейсами та історіями успіху, які допоможуть знайти нові можливості для прискорення бізнесу.

ACCELERATE GLOBAL – це концентрація кращого досвіду всіх офлайн-конференцій ACCELERATE, які щорічно відвідували тисячі гостей. Цього року конференція розширила географію і масштаб – ви зможете підключитися до заходу з будь-якої точки світу в зручний час, адже це буде 24-годинний онлайн-марафон обміну знаннями та досвідом на 7 мовах.

У програмі заходу – надихаючі інтерв’ю і «битви думок», реальні кейси та доповіді про те, як подолати виклики 2020 року і перетворити їх в нові можливості для розвитку бізнесу. Не пропустіть виступи лідерів найбільших компаній України і визнаних експертів світового рівня.

У фокусі галузі

На учасників чекає глибоке занурення в галузеву експертизу – ви познайомитеся з підходами та інструментами, які допомагають компаніям долати виклики сьогодення сучасного світу. Відповідні теми знайдуть представники банківської галузі, рітейлу, виробництва, агросектору, фармацевтики та інших напрямків.

Процеси і технології

Спікери ACCELERATE GLOBAL поділяться досвідом цифрової трансформації найбільших організацій з усього світу, а також кращими практиками застосування low-code, CRM і BPM-технологій, які дозволяють ефективно вирішувати унікальні завдання бізнесу. В рамках спеціальних сесій пройдуть інтерактивні майстерні для аналітиків і розробників, а також відбудеться презентація нової версії платформи Creatio від лідерів R & D Terrasoft.

Тет-а-тет зі спікерами та нетворкінг

ACCELERATE GLOBAL – це не тільки знайомство з успішним досвідом бізнес і IT-лідерів, але також можливість поспілкуватися з однодумцями з різних галузей і куточків планети. Онлайн-платформа конференції стане відмінним інструментом для нетворкінгу і розширення кола ділових контактів. А формат «Тет-а-тет зі спікером», що полюбився, дасть можливість особисто поспілкуватися зі спікерами конференції, щоб обговорити індивідуальні питання з експертами і лідерами думок.

Програма конференції вже доступна на сторінці заходу, де ви можете познайомитися з розкладом, спікерами і темами виступів. Приєднуйтесь і запрошуйте своїх колег, щоб провести день заходу з максимальною користю для всієї команди.

Участь безкоштовна. Зареєструйтеся для отримання доступу до онлайн-платформи конференції та особистого профілю учасника.

Організатор

Організатором онлайн-конференції виступає компанія Terrasoft Ukraine – виробник провідної low-code платформи Creatio для управління бізнес-процесами і CRM. Технології Creatio допомагають тисячам великих і середніх компаній по всьому світу оптимізувати і прискорювати процеси продажів, маркетингу, сервісу і операційні процеси організації. Місія Terrasoft – допомагати компаніям прискорюватися.

Детальніше

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ