34 000 грн: роботодавців у Києві почнуть штрафувати за порушення карантину в офісах

Роботодавців у Києві планують штрафувати за порушення карантину в офісах. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив голова Держпродспоживслужби столиці Олег Рубан. Мінімальна сума штрафу складе 34 000 грн, передає видання «Інтерфакс».

За словами Рубана, більшість офісів у даний час продовжили працювати з повним завантаженням, незважаючи на карантин:

«На жаль, 85% колективів під час локдауну працювали і продовжують працювати у повному обсязі, у приміщеннях не дотримуються дистанції, режиму носіння масок. Тому ми будемо штрафувати таких роботодавців як мінімум на 34 000 грн ».

Олег Рубан, голова Держпродспоживслужби Києва

Він також зазначив, що у результаті перевірки роботи колективів, у київських організаціях (як в державних, так і в приватних) стало відомо про жорсткі порушеннях карантинних заходів у більшості офісів. Примітно, що надалі, якщо буде виявлено такі факти в Держпродспоживслужбі обіцяють спрямовувати на місця порушень правоохоронців.

Крім цього, влада Києва має намір вести жорсткий моніторинг організованих колективів у закритих приміщеннях:

«Сьогодні основне завдання – зменшити мобільність населення, не допустити скупчення в організованих колективах. Тому що ми щодня фіксуємо антирекорд захворюваності, смертності серед людей саме в організованих колективах, які уникають протиепідемічних заходів у закритих приміщеннях »- додав Рубан.

Нагадаємо, 20 березня у Києві ввели обмеження помаранчевої, а потім, 23 березня, червоної зони – роботу припинили кінотеатри і ТРЦ, а ресторанам дозволили готувати замовлення тільки на винос. З 5 квітня в Києві також заборонили роботу дитячих садків і шкіл, а громадським транспортом можна скористатися тільки при наявності спеціальної перепустки.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ