7 способів прокачати своїх маркетологів до Pro-рівня за допомогою настільної гри

Є команда, а є робоча група. Різниця в роботі та результаті між ними – колосальна.

Справжня команда запалює своєю захопленістю та рухає компанію вперед. Просто група співробітників виконує роботу сама по собі та віддає відповідальність за результат власнику та керівнику.

Хочете дізнатися, хто є хто у вашому відділі маркетингу, на що ви реально можете розраховувати з ними і як разом досягати грандіозних результатів? Спробуйте зіграти.

Екс-керівник клуба підприємців в Genius Marketing Анастасія Ольшанска та спеціаліст з трафіку Вітілій Лещенко створили настільну гру “Маркетиум”, яка разом з розвагою дає можливість навчатися та посилювати навички роботи в команді.

“Ключові цінності “Маркетиум” – це навчання та розвага. В ігровій формі люди можуть відкривати для себе нове та знаходити способи застосування цих знань. Умовно, команда відгадує Діаграму Ганта і зразу штурмує, як її можна застосувати у своїй роботі. Чи не вгадує, гуглить, дізнається, що це та шукає кейси по темі. Це азарт, спілкування, сміх, зближення, перезавантаження та активація мозку. Все в сукупності дає потужну енергію та мотивацію для нових звершень командними зусиллями”, – говорять засновники “Маркетиум” Анастасія Ольшанська та Віталій Лещенко.

Що таке “Маркетиум”

Версія популярної гри, де потрібно пояснити слова з карточки за одну хвилину, тільки для маркетологів. Всередині – 1 440 слів із сфери маркетингу та менеджменту: терміни, імена культових гуру реклами, назви сервісів для маркетингу, назви книг про маркетинг, рекламі та менеджменту.

Для кого гра: діючі, починаючі маркетинг- та digital спеціалісти, HR- менеджери, підприємці, викладачі та бізнес-тренери, рекламні агентства. А також гру можна використати як чудовий подарунок.

7 ситуацій, коли “Маркетиум” корисно використовувати в роботі

Це ідеальна гра для тімбілдингу, як один із етапів великої групової сесії, так і привід зібратися командою на пів години – годину, щоб розім’яти мізки, налаштуватися на одну хвилю та дізнатися про роботу один одного більше.

“Коли ми граємо, то в легкій ситуації можемо спробувати, як це буде в житті. Це дає людям досвід взаємодії один з одним до того, як настане критичний момент. Вони точно будуть знати, хто з ними в одній команді: хто, що знає, що розуміє та як думає насправді. Так можна побачити своїх однодумців і тих, кому абсолютно чужа ідеологія, історія та уявлення команди про те, що таке добре, а що погано”, – говорить HR-директор SAGA Development Ольга Межинська.

Засновники “Маркетиум” показують, в яких ситуаціях можна використовувати гру з максимальною користю:

  1. Виділити пів години в обідню перерву, щоб перезавантажитися перед виконанням нових завдань, налаштувати мозок на роботу та зарядитися енергією. Не обов’язково грати до кінця поля.
  2. 1-2 рази в тиждень влаштовувати щось по типу “днів освіти”, та під час ранкових зборів за чашкою кави одному чи двом співробітникам готувати міні-презинтації по незнайомому значенню з кейсами.
  3. Грати вечором після роботи, не обов’язково в п’ятницю. Реально зближує, та на ранок допомагає генерувати нові ідеї. Перевірено.
  4. Робити виїзні тімбілдинги.
  5. Проводити гру під час стратегічних сесій, коли потрібно взяти паузу та переключитися мізками, щоб вони не закипіли.
  6. Тестувати знання, свої та колег. Можна виписати незнайомі слова та готувати за ними кейси. Наприклад, слово “гудвілл”: що це таке, як вимірюється, як рахують свій гудвілл різні компанії, як це зробити для вашого проекту?
  7. Проводити батли між проджект-менеджерами та маркетологами. РМ-и ведуть постійну комунікацію з клієнтами, тому маркетологи зацікавлені, щоб проджекти були в темі, задавали менше питань та могли спілкуватися з ним на одній мові.

“Основне завдання тімбілдингу – зробити те, що буде утримувати увагу групи людей тривалий період, а це означає регулярний імпульс. В “Маркетиумі” регулярний імпульс – це мінута на відгадування та пояснювання слів. І головне питання тут не просто знати слова, а як ти їх розумієш та наскільки лаконічно зможеш пояснити. В цій грі проявляється вміння мислити, помножене на хороші мовленнєві навички, досвід та усвідомленість людини”, – пояснює власник маркетингово холдингу OSD Group Валентин Калашник.

Погляньте, як ваші співробітники чи колеги працюють в команді, наскільки уважно слухають один одного, як добре розбираються в суті питання, наскільки активні, азартні, ліниві, змагаються за перемогу чи швидко здаються. Це допоможе вам побачити, як насправді йдуть справи у відділі маркетингу, та як далі розвивати його правильно.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ