72,4% компаній скасували корпоративи на Новий рік. Решта поїдуть в Карпати чи знімуть будинок

Пандемія внесла корективи не тільки в робочі процеси, а й змінила формат організації тімбілдінга. Напередодні новорічних свят редакція провела анонімне опитування на тему корпоративів на карантині та з’ясувала, які альтернативні варіанти придумали в компаніях.

Дослідження. Всього в опитуванні взяли участь 243 людини. Вони відповідали на задані питання. Нижче ви побачите результати опитування і коментарі читачів про ставлення до корпоративів в їхніх компаніях.

Корпоративи в карантин

Згідно з результатами опитування, більшість компаній скасували свято в честь Нового року. Про це розповіли 72,4% опитаних. При цьому інші (27,6%) повідомляли про заплановане керівництвом корпоративі, не дивлячись на пандемію.

Основна причина скасування свята (76,8%) – коронавірус і незгоду керівництва збиратися командою. Крім цього, 15,5% респондентів зазначили, що подібний захід несе за собою великі витрати для компанії. У 7,7% випадків проти свята виступили самі співробітники.

Якщо свято буде, то в якому форматі?

  • Як відзначили респонденти, найбільш поширеним є формат онлайн-святкування з допомогою Zoom і інших сервісів відеозв’язку.
  • У деяких компаніях не відмовилися від бенкету в офісі, святкування в ресторані, вечірки в заміському будинку і запрошених гостей. Крім цього, в топі варіантів виявилися поїздки. В тому числі, в Карпати, Одесу та інші туристичні міста України.
  • Також респонденти розповіли про міні-святах по департаментам, окремими командами і групами бажаючих.

Замовили кафе в глушині міста, де не діють обмеження.

 

Зустрічі невеличка групами (окремо по відділах) + лишь ті люди, Які ставлять до COVID скептично.

 

Такий же формат як і до карантину (стіл, конкурси, запрошені артисти і т.д.).

 

Ніякої альтернативи. Тільки жорсткий алкотур. Чи виживе тільки найсильніший.

Який альтернативний варіант замість корпоративу, пропонують в компанії?

Бюджет на проведення корпоративу в більшості випадків витратять на цінні подарунки співробітникам. Про перспективу отримати грошову премію заявили 12,3% опитаних.

 

Ніякого альтернативного варіанту, гроші не виділять, премії не збільшать. При цьому, у нас дуже велика IT-компанія, входить в топ-50 найдорожчих у світі.

 

Ми вирішили купити хороші подарунки співробітникам. Відправимо поштою або керівництво розвезе особисто – поки що обдумуємо. Застілля вже після пандемії.

 

Бонус не видадуть, але відправлять подарункові бокси. На жаль, інший варіант компанії тепер не по кишені.

Нагадаємо, раніше редакція з’ясувала основну причину вигорання співробітників на «дистанціонці».

Читайте також:

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ