Adidas продала NFT у колаборації з Bored Ape Yacht Club на $23,5 млн

Adidas заробила 5924 ETH (близько $23,5 млн за курсом на момент написання) на продажі невзаємозамінних токенів (NFT) у колаборації з проектами Bored Ape Yacht Club (BAYC), GMoney та PunksComic у рамках метавсесвіту.

Усього Adidas підготувала 30 000 невзаємозамінних токенів у рамках кампанії Into the Metaverse.

На ранньому етапі було продано 20000 NFT по 0,2 ETH за кожен. Придбати їх могли власники токенів POAP, POAP gmoney, незамінних токенів BAYC, Mutant Ape Yacht Club або Pixel Wallet.

У ході загального продажу Adidas розповсюдила ще 9620 NFT за 0,2 ETH. Компанія зберегла 380 токенів для майбутніх заходів.

Під час раннього етапу випуск токенів тимчасово припинили, оскільки власники NFT Mutant Ape Yacht Club не могли брати участь у ньому. Adidas пообіцяла компенсувати витрати користувачів на комісії у транзакціях, які не вдалося вчинити через помилку.

Наприкінці листопада Adidas заявила про співпрацю з біткоін-біржею Coinbase. На день раніше компанія опублікувала повідомлення, згідно з яким вона придбала ділянку землі у проекту The Sandbox.

Нагадаємо, у грудні Nike придбала NFT-студію RTFKT, що спеціалізується на створенні колекційних предметів для метавсесвітів.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ