Ajax Special Event: нові пристрої і софт українського виробника охоронних систем

9 липня виробник охоронних систем Ajax Systems представив нові пристрої і програмні оновлення, на розробці яких компанія була сфокусована в першій половині 2020 року.

Презентація пройшла в онлайн-форматі. За заявами представників Ajax, трансляцію дивилися користувачі і партнери з 96 країн, а сама вона проходила 9 мовами: англійською, українською, російською, італійською, французькою, іспанською, німецькою, голландською та турецькою.

Сьогодні у Ajax 500 000 клієнтів по всьому світу і 25 000 інженерів монтажу, які використовують обладнання компанії в роботі. По всьому світу компанія продала кілька мільйонів одиниць своїх продуктів.

Олександр Конотопський, CEO Ajax. Фото: Ajax

Альтернативна плата блоку живлення(PSU)

Тепер Ajax може захищати рухоме майно без електропостачання – яхти, автомобілі служби доставки, пересувні контейнери, будинки на колесах. Нові PSU 12V і PSU 6V замінюють комплектні блоки живлення хабів, дозволяючи живити пристрої від акумулятора.

Hub 2 Plus

Нова і найпотужніша централь Ajax. Має в 4 рази потужніший процесор ніж у звичайного хаба і в 8 разів більше пам’яті. Підтримує більше датчиків ніж попередні моделі – до 200, в тому числі з фотоверифікаціі, і більше камер – до 100 одиниць.

Вперше з’явилася підтримка LTE. Всього в наявності 4 незалежних канали зв’язку: 2х SIM (4G / 3G / 2G), Ethernet, Wi-Fi. Завдяки цьому, навіть аномальна низка аварій або збоїв в роботі мережевого обладнання не позбавить систему зв’язку із зовнішнім світом, стверджує виробник.

Двухфакторна аутентифікація і контроль сесій

У травні 2020 року всі користувачі Ajax отримали велике оновлення: контроль сесій за початковими параметрами і можливість активувати 2-факторну аутентифікацію. З ними зловмисники не зможуть отримати доступ до аккаунту користувача навіть знаючи логін і пароль. А якщо вхід в обліковий запис буде виконаний з підозрілого пристрою, користувачі моментально про це дізнаються і зможуть припинити сесію.


Імпорт даних хаба

З наступним оновленням фірмової операційної системи OS Malevich в Ajax з’явиться функція імпорту даних. Якщо раніше процес перепідключення всіх датчиків зі старого хаба на новий міг займати кілька годин, то зараз інсталятор впорається за декілька хвилин. Налаштовувати знов централь, демонтувати і перепідключати кожен пристрій системи, запрошувати користувачів і визначати їх права більше не потрібно. Для імпорту знадобиться тільки доступ до старого хабу і підключення до інтернету.

OS Malevich 2.9 і анонс OS Malevich 2.10

Реліз OS Malevich 2.9 запланований на серпень 2020 року. Нова версія операційної системи буде доступна хабам всіх моделей протягом місяця.


Оновлення ОС також принесе ряд додаткових можливостей.

  • Тимчасове відключення пристрою – дозволить уникати помилкових повідомлень, якщо пристрої працюють некоректно.
  • Імпульсний режим – тимчасова подача харчування на реле і розумну розетку Socket. Дозволить ще комфортніше налаштовувати сценарії автоматизації і захист будинку.
  • Кастомний тип тривог для Button: тривожну кнопку можна запрограмувати на певний тип повідомлення – вторгнення, пожежа, медична допомога, тривожна кнопка, газова тривога.
  • Передача координат смартфону: при натисканні тривожної кнопки в додаток охоронної компанії будуть передаватися координати вашого смартфону.
  • Захист від випадкових натискань для SpaceControl – команду з брелока можна буде відправити за подвійним або довгим натисненням.
  • Налаштування світлової індикації Socket: можна буде відрегулювати / відключити яскравість підсвічування розетки.

Восени 2020 року Ajax презентує нову операційну систему OS Malevich 2.10, в якій буде міститися ряд програмних рішень для всього ринку.

StreetSiren DoubleDeck

Перед Ajax стоїть великий географічний челлендж. Компанія працює на багатьох ринках і у кожного регіону є свої специфічні вимоги до обладнання. Наприклад, в Британії – зрілий ринок, навколо якого створено багато традицій. Одна з них це брендування вуличних сирен.

 

Валентин Гриценко, СMO Ajax. Фото: Ajax

Надавши традиції сучасного вигляду, Ajax презентували StreetSiren DoubleDeck – бездротову вуличну сирену з кріпленням до брендованої лицьової панелі. На ній можуть бути розміщені логотип і контакти охоронної або монтажної компанії, яка відповідає за безпеку об’єкту.


MultiTransmitter

MultiTransmitter дає можливість користувачам дротових систем безпеки безболісно перейти на Ajax. Новий модуль інтеграції MultiTransmitter дозволяє інтегрувати провідні датчики сторонніх виробників в систему. Одночасно до нього можна підключити 18 провідних пристроїв і для кожного налаштувати тип тривоги.


Користувачам не треба буде прибирати вже прокладені кабелі або викидати колишні датчики. Кабельні пристрої приєднуються до MultiTransmitter і передають сигнал на хаб Ajax по радіомережі Jeweller. Далі хаб передає їх на смартфон користувача і на пульт охоронної компанії. Є можливість використовувати групи, режим охорони 24/7, і навіть задіяти сторонні пристрої в сценаріях. Тепер користувач також зможе додати датчики системи безпеки Ajax, які будуть працювати разом з провідними.

911: пульт моніторингу від Ajax

Для охоронних компаній і великих корпоративних клієнтів Ajax представили бета-версію власного пульта центрального спостереження – 911. З ним будь-яка охоронна компанія буде готова до моніторингу тривог всього за декілька хвилин. Не потрібно буде турбуватися про закупівлю та налаштування серверів, організацію мережевої інфраструктури, виділених IP. Досить підключити комп’ютер до інтернету і увійти в обліковий запис Ajax PRO. Підійде навіть слабкий ноутбук – весь процесинг відбувається в хмарі.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ