ЗМІ: Amazon купує компанію DB Best, засновану українцем, з офісами в Києві та Харкові

Компанія Amazon Web Services (AWS) близька до купівлі DB Best Technologies, яку у Кремнієвій долині заснували українські підприємці. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Ліга.net.

Угода, за даними видання, знаходиться на завершальному етапі, але ще не закрита. Після завершення угоди частина українських інженерів DB Best Technologies продовжать займатися розробкою технологій міграції у штаті Amazon.

В Amazon на запит видання опосередковано підтвердили ці дані: «AWS працює з командою DB Best Technologies з 2015 року, допомагаючи клієнтам перейти із застарілих комерційних баз даних на хмарні альтернативи. Разом із командою DB Best AWS зможе прискорити міграцію баз даних і забезпечити кращий досвід для клієнтів по всьому світу».

Компанію DB Best заснували вихідці з України Дмитро та Ірина Баліна у Кремнієвій долині, в 2002 році. Український офіс з’явився в 2004 році.

У ній працює близько 500 чоловік, п’ять із восьми офісів і больша частина команди знаходяться в Україні (в Києві та Харкові). У компанії є представництва в США, Британії, Ізраїлі та Польщі. DB Best займається рішеннями для управління даними і міграції баз даних між платформами – Oracle, SAP, Amazon, Microsoft.

Читайте також:

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ