Amazon обігнав Walmart і став найбільшим продавцем за межами Китаю

Amazon обігнав Walmart і став найбільшим продавцем за межами Китаю

Amazon обігнав Walmart і став найбільшим в світі роздрібним продавцем за межами Китаю, що тільки підкреслює масовий перетік покупців на формат он-лайн-покупок. Як зазначає New York Times, пандемія значно прискорила цю тенденцію і за рік (з червня 2020 по липень 2021 року) користувачі сумарно витратили на Amazon більше $610 млрд, тоді як показники Walmart росли вже не так швидко і склали близько $566 млрд.


Пандемія прискорила перехід покупців в інтернет-магазини, оскільки люди, залишившись удома, покладаються на он-лайн шопінг і доставку. Продажі Walmart також різко виросли за час пандемії, але вони не змогли наздогнати Amazon, яка з початку минулого року відкрила сотні нових складів і найняла близько 500 00 співробітників.

Продажі Walmart за останній рік виросли на $24 млрд, тоді, як по оцінкам аналітиків, приблизно за це й ж період загальна вартість всього, що купували люди на Amazon, виросла майже на $200 млрд.

Хоча цифри розраховуються по-різному, аналітики регулярно їх використовують в якості приблизного порівняння. Дізнатись повну вартість продажів Walmart просто, бо майже всі продані товари компанія постачає з власних складів, і щоквартально публікує відповідні звіти.

Але аналітики мають самостійно розрахувати вартість загальних продажів Amazon, тому, що більша частина товарів на платформі – продукти, що належать стороннім продавцям. А компанія публічно повідомляє тільки про комісії, які знімаються з цих транзакцій.

При цьому ні Walmart ні Amazon не являються лідерами з продажу в Китаї, і, як наслідок, не можуть претендувати на звання глобально найбільшої платформи. Цей титул все ще утримується китайською Alibaba, яка володіє Taobao, Tmail, AliExpress, і десятком інших дочірніх структур.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ