Американська Globality залучила $138 млн інвестицій і відкрила R&D в Україні. Набирають розробників

Американська продуктова IT-компанія Globality, яка розвиває пошукову AI-систему, відкрила в Україні R&D-центр. Поки він налічує лише кілька людей, проте у компанії планують активно наймати в штат фахівців. Про це повідомили представники українського офісу Globality.

Фото тут і нижче: Globality

Що таке Globality

Globality – це технологічна компанія з головним офісом у Кремнієвій долині. Команда розвиває платформу розумного пошуку, засновану на штучному інтелекті, і допомагає скоротити час і витрати на пошуковий запит.

«Цифрове рішення AI від Globality замінює архаїчний аналоговий запит на пропозицію, ефективно визначаючи потреби, керуючись попитом і підбираючи компанії постачальників, які задовольняють їх конкретні потреби у послугах. Все це не просто скорочує процес пошуку і його тривалість з місяців до декількох годин, але і економить вам до понад 20% витрат.
Більш того, це дозволяє переформатувати бізнес, переглянути модель і створити ексклюзивну мережу своїх клієнтів і постачальників », – розповіли розробники Globality.

Серед клієнтів Globality – компанії зі списку Fortune 500. Компанія увійшла в топ-50 кращих невеликих роботодавців у США за версією Сomparably. У січні 2021 року Globality залучила $ 138,3 млн інвестицій від Sienna Capital і SoftBank Vision Fund. Усього на рахунку стартапу більше $ 310 млн інвестицій.

У Globality три компанії: у Кремнієвій долині, Лондоні та Києві. Всього вони налічують 250 чоловік.

Про український офіс

Офіс у Києві вже якийсь час працює. Точну кількість співробітників в Globality не розкривають, однак повідомляють, що локацію вибрали не випадково – раніше стартап вже співпрацював з українськими фахівцями.

«Україна відома своїми програмістами у світі, і це грає не останню роль при виборі локації міжнародними компаніями, як наша. Крім того, у senior-менеджменту Globality вже був позитивний досвід роботи з українськими програмістами, тому відкриття офісу в Києві є не випадковим, – пояснив Local Manager Globality Віталій Яська. – І хоча, поки у нас тут маленька команда, ми тільки починаємо розвиватися, я впевнений, що найближчим часом серйозно посилимо присутність тут. І київський офіс нічим не поступатиметься іншим локаціях компанії».

За його словами, український офіс поки на старті створення команди. Зараз відкрито кілька вакансій , у тому числі QA Engineer, FullStack Engineer і Backend Engineer, але їх кількість скоро збільшиться. Компанія має намір активно розвивати офіс в Україні, і наймати десятки фахівців.

Чим займається український офіс Globality

У Globality не поділяють окремі напрямки роботи локаціями.

«Ми прагнемо, щоб у кожному географічному регіоні була сконцентрована найбільша експертиза з усіма аспектами нашого продукту. Тому виділити конкретний напрям українського офісу складно, – пояснив Віталій. – Наприклад, зараз ми разом з американськими колегами працюємо над проблемами зовнішніх інтеграції (Enterprise Integrations), а також з high-load частинами нашої платформи.»

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ