Astana Hub профінансує українські ІТ-стартапи на суму до $47 000

Міжнародний технопарк ІТ-стартапів Astana Hub профінансує українські ІТ-стартапи в Кахазстані на суму до $47 000. Для отримання коштів потрібно пройти конкурсний відбір та стати учасником однойменного технопарку.

Умови

 • Фінансування надасться за моделлю revenue share (equity free). Таким чином, відібрані стартапи зобов’язуються виплачувати 2% від доходу по реалізації проекту, де 1% – виплата протягом 3 років після освоєння коштів( в рамках системи фінансування); 1% – виплата зборів (в якості учасника Astana Hub).
 • Як зазначається, учасники Astana Hub отримають податкові преференції. Взамін, вони зобов’язані відраховувати 1% від доходу на користь хаба.

Зображення:Astana Hub

За результатами відбору фінансування отримають 35 кращих проектів. Розмір грантів відрізняється, в залежності від стадії:

 • стартапи на стадії MVP зможуть отримати до $12 000;
 • Product/market fit – до $24 000;
 • Scale – до $47 000.

Ті команди, які отримають Seed Money повинні стати учасниками податкового режиму Astana Hub та заключити договір фінансування.

Які стартапи шукають

 • Astana Hub шукає проекти в ІТ-сфері, які відповідають пріоритетним видам діяльності хаба.
 • Зокрема, акцент на проектах, пов’язаних з розробкою, впровадженням, супроводом, модифікацією та реалізацією ПО та програмного продукту, а також супроводженням інформаційних систем. З детальним списком можна ознайомитися по ссилці.
 • ІТ-стартап повинен знаходитися на одній із стадій:MVP, Product/market fit, Scale.
 • В команді має бути не менше 3 ключових учасників.

Щоб отримати фінансування від Astana Hub, необхідно пройти 6 етапів відбору: первинний розгляд заявки, діагностика, відбір проектів для презентації, пітч-презентація, рішення комісії, заключення договору.

Що вимагається від українських стартапів

Astana Hub відмітили, що обмежень на надання послуг тільки в Казахстані немає. Це означає, що подати заявку може будь який український ІТ-стартап.

У випадку позитивного рішення для отримання фінансування заявнику буде необхідно відкрити представництво в Казахстані( чи в міжнародному фінансовому центрі “Астана”).

При цьому, командам доведеться пройти акселераціонну програму Techpreneurs, яка пропонує роботу з персональними трекерами та експертами по подальшому розвитку проекту. Оскільки зустрічі з ними проходять в очному порядку, це вимагає присутності в місті Нур-Султан. Тут технопарком передбачено надання робочих місць в павільйонах Astana Hub до 6 місяців на безкоштовній основі.

Також компанія стає частиною ІТ-екосистеми Казахстана за допомогою резидентства в Astana Hub, відповідно, передбачається вклад в розвиток ІТ-індустрії країни.

Як подати заявку

Щоб подати заявку на участь у відборі, необхідно заповнити заявку на російській, англійській чи казахській мові:

 • проекти на стадії MVP можуть залишити заявку до 18 вересня 2021 року;
 • Product/market fit – до 4 вересня за ссилкою;
 • Scale – до 21 серпня за ссилкою.

В Astana Hub уточнюють, що заявником може бути як фізична, так і юридична особа. При цьому, не має обмежень по країні резиденства, тобто заявник може бути як резидент Республіки Казахстан, так і нерезидент.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ