Автоматична реєстрація ФОП через «Дія» – експериментальний проект уряду

Кабмін прийняв постанову, згідно з якою зареєструвати ФОП на порталі «Дія» можна буде за спрощеною процедурою – автоматично, тобто, без участі державного реєстратора. Про це повідомляє прес-служба уряду.

.                                .                                 .

Послуга реєстрації ФОП онлайн з’явилася на порталі «Дія» у квітні 2020 року. З її допомогою можна відкрити бізнес за 10-15 хвилин.

Зараз після того, як людина пройшла авторизацію на сайті «Дія» та подала заявку на відкриття ФОП, всі дані повинні бути перевірені окремою людиною – державним реєстратором. Уряд прийняв рішення автоматизувати процедуру перевірки, завдяки чому зареєструвати ФОП можна буде ще швидше.

«Людина авторизується і подає заявку про відкриття ФОП через портал «Дія». Після – ця заявка передається до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для проведення держреєстрації ФОП. Тобто, вся перевірка даних буде проходити у реєстрах без участі людей», – пояснив міністр юстиції Денис Малюська.

Автоматизація процедури відкриття ФОП – це експериментальний проект, який триватиме 2 роки. Як зазначає видання ITC, оновлена послуга стане доступна відразу ж після презентації в травні на Diia Summit.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ