Benish Group шукає українські стартами для інвестування

Benish Group шукає українські стартами для інвестування

Холдинг Benish Group, в який входять такі компанії, як Benish Development, Benish GPS, Transport Technologies & Invest Limited та Benish Insurance створив фонд для інвестування в перспективні стартами на всіх етапах розвитку.

Як зазначили представники Benish Group, важливим критеріям відбору стартапів, які отримають інвестиції від холдингу, являється орієнтованість не тільки на український, але й на світовий ринок.


Як отримати інвестиції?

В Benish Group розглядають стартами на всіх стадіях розвитку, в тому числі в будь-якому об’ємі інвестицій. Щоб залучити інвестиції, представники стартапа мають підготувати опис проекту (презентацію) з наступними даними:

  • Сфера діяльності
  • Засновник, назва компанії або проекту, сайт
  • Бізнес ідея, концепція, продукт, технологія
  • Ринок
  • Стратегія
  • Команда і компетенції
  • Сума необхідних інвестицій

Заявки необхідно відправляти на пошту ventures@benishgroup.com, після чого вони будуть проходити внутрішній аналіз та відбір. В випадку зацікавленості в інвестування сатрапа – представники Benish Group зв’яжуться з вами для проведення зустрічі і подальшого обговорення.

Хто такі Benish Group

Холдинг Benish Group засновано в 1981 році і веде свою діяльність в 14 країнах світу, серед них: Швейцарія, Нідерланди, Ізраїль, Азербайджан, Україна, Грузія, Казахстан, Молдова, Бразилія, Аргентина, Уругвай і т.п.

В холдинг входять такі компанії, як Benish Development, Benish GPS, Transport Technologies & Invest Limited та Benish Insurance. Основні види діяльності холдингу – GPS-технології, нерухомість, транспортні технології, медіа, інше.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ