Білоруський EduDo підняв $ 300 000: український фонд Adventures Lab став лід-інвестором

Білоруський стартап EduDo підняв раунд у розмірі $ 300 000, провідним інвестором став український інвестиційний фонд Adventures Lab. Також у раунді брала участь кіпрська компанія Embria, яка займається створенням стартапів в adtech, games, social і wellness, а також робить вибіркові ангельські інвестиції, і бізнес-ангел Дмитро Васильєв (інвестор в HyperAuditor і NordicBlocks). Про це повідомили у фонді.

Що це за сервіс

EduDo – це платформа мобільного навчання з короткими інтерактивними освітніми відео, схожими на відео в TikTok і Stories в Instagram. Вона орієнтована на користувачів 12-30 років.

Тут і далі фото надано Adventures Lab

Відео для додатку генеруються самими користувачами. Стрічка з відео схожа на Feed в TikTok. Усі навчальні відео розділені на пойнти – невеликі відрізки часу від 2 до 20 секунд, протягом яких творець ролику розкриває якусь одну ідею. Тривалість самого відео – не більше 3 хвилин. Після кожного ролику користувачеві пропонують квіз – опитування для запам’ятовування інформації з відео.

Хто у команді

Над сервісом працює білоруська команда, частина з неї (наприклад, CEO Юрій Шлаганов) вже переїхала в Україну. СЕО проекту майже 4 роки працював в інвестиційній компанії Flint Capital. СPТО Макс Курпа 7 років керував командами мобільної розробки та запустив 5 мобільних додатків (iOS/Android) і 3 додатки під Mac пристрої. Ора Гітцович (Chief Creative Officer) володіє 8 роками досвіду в маркетингу, рекламі і PR.

Команда стартапу

На що підуть інвестиції

Інвестиції витратять на доопрацювання самої платформи, додавання нових функцій (пошук і перегляд релевантних відео), інструментів для творців контенту. Частина раунду піде на тестування продуктових, маркетингових та інших гіпотез. Команда також планує розробити інструменти монетизації контенту. Інвесткомпанія Adventures Lab працює на українському ринку з кінця 2019 року. Середній чек – від $ 300 000 (на pre-seed) до $ 500 000 (на seed), але сума може збільшитися, якщо у раунді братимуть участь інвестори-партнери.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ