Блогер додав три реактивні двигуни до своєї Tesla Model S

Генеральний директор Tesla Ілон Маск якось сказав, що майбутній Tesla Roadster укомплектують пристроями для прискорення, які розробить SpaceX. Але після цієї заяви так нічого й не сталося. Так що YouTube-блогер Warped Perception вирішив не чекати на розробку від Маска і сам прикріпив реактивні двигуни до свого автомобіля.

У своєму відео блогер розповів, що зібрав турбіни майже з 200 деталей, які зробив сам – більшу частину надрукував на 3D-принтері. А для керування розробив програмне забезпечення.

Готові турбодвигуни він встановив у задній частині автомобіля за багажником, щоб у непередбаченій ситуації автомобіль отримав мінімум пошкоджень. Для цього довелося зварити металеву раму та прикріпити її болтами до Tesla.

Що з цього вийшло

Турбіни працюють на дизельному паливі або гасі. Щоб вони працювали на повній потужності за одну хвилину, знадобиться 6–8 літрів палива. Для управління прискоренням блогер встановив у машині пульт управління, який може контролювати кожен із трьох двигунів.

 

 

В результаті тестування виявилося, що якщо на заводському двигуні Tesla розганяється до 100 км за 4,38 секунд, то на реактивних без включеного основного двигуна – за 3,32 секунд. Але тут варто відзначити, що тестували розробку на мокрій дорозі і це могло позначитися на параметрах. За перших тестів на сухій дорозі, за словами блогера, автомобіль розганявся за 2,4 секунди.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ