Blue Origin Джеффа Безоса виклала квиток у космос на аукціон. Ставки приймають до 19 травня

5 травня 2021 року космічна компанія засновника Amazon Джеффа Безоса Blue Origin оголосила про те, що проведе перший пілотований політ вже 20 липня 2021 року. Один квиток на борт New Shepard розіграють на аукціоні. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

On July 20th, #NewShepard will fly its first astronaut crew to space. We are offering one seat on this first flight to the winning bidder of an online auction. Anyone can place an opening bid by going to https://t.co/6DpTdTxo36#GradatimFerociter pic.twitter.com/jBMFYX7xHg

— Blue Origin (@blueorigin) May 5, 2021

З 5 до 19 травня 2021 року відбудеться перший етап аукціону (ставки можна робити на офіційному сайті компанії, прямо на головній). Розміри ставок закриті, але можна ставити будь-яку суму. Гроші переможця підуть на благодійність: у фонд Club for the Future, який надихає майбутні покоління на кар’єру в STEM, а також на підкорення космосу.

 

Ракета і капсула New Shepard розраховані на те, щоб автономно доставити шість пасажирів на суборбітальну висоту (близько 100 км), у ході польоту пасажири зможуть побути кілька хвилин у стані невагомості та спостерігати планету з ілюмінаторів. На поверхню пасажирів повернуть у капсулі з парашутом.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ