Bolt, Kiwi або Scroll – скільки коштує орендувати електросамокат у Києві в 2021 році

Можливість орендувати елелектросамокат у жителів Києва з’явилася у 2020 році. Ринок розділили між собою три компанії: першим зайшов естонський Bolt, потім Kiwi (раніше запустився у Львові та Одесі), а у кінці року – грузинський сервіс Scroll. Взимку всі компанії зібрали свої самокати та благополучно закрили сезон, щоб навесні 2021 знову з’явитися на вулицях столиці. Редакція розповідає, за скільки можна орендувати електросамокат у 2021 році.

.                       .                     .

Скільки коштує оренда?

     

Ціни на оренду у 2021 році
  • Відновлення прокату в 2021 році першою анонсувала Bolt. У новому сезоні сервіс представив оновлені моделі самокатів, розроблені компанією, а також істотно знизив прайс. Так, якщо у 2020 році ціна розблокування становила 29 грн, то зараз – 9 грн. Хвилина поїздки у дні з понеділка по четвер подешевшала на гривню і тепер коштує 1,90 грн, а в п’ятницю, суботу та неділю – 2,50 грн (раніше – 4,90 грн). Орендувати самокат на весь день можна за вигідною ціною 490 грн – це на 110 грн дешевше, ніж роком раніше. Крім цього, компанія розширила зону покриття у Києві і також запланувала запустити оренду електросамокатів в Одесі і Львові.
  • Незабаром після Bolt на вулицях з’явилися самокати Kiwi. Хоча зона покриття у Києві більше не стала, вартість оренди Kiwi – найбільш доступна на ринку зараз. За розблокування потрібно заплатити 8 грн, замість 15 грн. Хвилина поїздки з понеділка по четвер обійдеться в 1,9 грн замість колишніх 2,9 грн. Ціна з п’ятниці по неділю тепер становить 2,5 грн / хв (раніше – 3,5 грн / хв). Як і раніше сервіс працює за системою депозитів – користувачеві необхідно поповнити рахунок у додатку (мінімум – 200 грн), з якого у процесі поїздки будуть списуватися гроші.
  • Найдорожче обійдуться самокати сервісу Scroll – з 2020 року ціна не змінилася. Вартість хвилини поїздки не відрізняється у будній і вихідний день та становить 4 грн, а за розблокування беруть 10 грн. Як і Kiwi, Scroll працює за системою депозитів – у додатку потрібно вибрати тариф (50, 100 або 200 грн) і зарахувати суму з попередньо прив’язаної банківської карти.

Зони покриття Bolt, Kiwi, Scroll

Нагадаємо, орендувати електросамокат можна тільки за допомогою мобільного додатку. Для кожного сервісу необхідно завантажити та встановити окрему програму:

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ