Bolt залучив $713 млн інфвестицій. Оцінка – $4.75 млрд

Естонській компанії Bolt вдалось залучити 713 000 000 доларів інвестицій, повідомляє видання CNBC. Оцінка компанії збільшилась до $4.75 млрд. Попередня оцінка Bolt – $2 млрд.

Інвестори – Sequoia, Tekne, Ghisallo і вже існуючі G Squared, D1 Capital, Naya. Залучені кошти в компанії планують вкласти в розвиток сервісу з доставки їжі Bolt Food. Зокрема, запустити його в десяти європейських країнах, включаючи Швецію, Португалію, Хорватію та Румунію. В 2021 році він працює в 40 країнах Європи, включно з Україною, а також в Азії і Африці.

Попередній раунд компанія закрила в березні цього року. Bolt залучили 20 млн євро від Міжнародної фінансової корпорації (IFC), що входить в структуру Всесвітнього банку. В Грудні 2020 року Bolt закрила раунд на 150 млн Євро. Інвестиції поступили від компанії D1 Capital Partners при участі Darsana Capital Partners.

Як і інші компанії ніші, Bolt сильно просіла в доходах на початку пандемії коронавірусу, зазначає СТІС. Однак, останніми місяцями ситуація стабілізувалась, оскільки країни почали відміняти карантинні обмеження. В серпні 2021 року у Bolt 75 млн користувачів в 45 країнах Європи і Африки.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ