Bolt запускає каршеринговий сервіс Bolt Drive в Естонії. В Україні – не раніше 2022 року

Як повідомляє естонське видання ERR, цього літа Bolt запускає у країні пілотний проект каршерингу Bolt Drive.

Тарас Потічний, що запустив сервіс Bolt в Україні, у коментарі повідомив, що у разі успіху на домашньому ринку, можна розраховувати на появу прокатних авто Bolt в Україні вже у наступному році.

.                                       .                                      .

Bolt Drive поки офіційно не запущений

Автомобілі під брендом Bolt Drive. Джерело: Siim Lõvi / ERR

Хоча самі автомобілі, які забрендовані логотипом нового проекту Bolt, уже були помічені на вулицях Естонії і представники Bolt підтвердили журналістам тестування нової послуги. Bolt Drive поки офіційно не запущений і взяти авто у прокат неможливо.

Представники Bolt в Естонії відмовилися коментувати навіть кількість машин, що беруть участь у запуску пілотного проекту.

Перспективи запуску Bolt Drive в Україні

Тарас Потічний, що запустив сервіс Bolt в Україні, у коментарі розповів, що для успішного функціонування каршерингових сервісів критично важлива наявність відповідного державного регулювання, особливо у сфері пільг для парковки і спеціальних стоянок або смуг руху.

Без такого регулювання каршерингові сервіси втрачають свою основну перевагу – мобільність.

Також Потічний заявив про можливість запуску Bolt Drive на українському ринку, в разі успіху пілотного проекту в Естонії, але не раніше 2022 року.

«Про можливі плани запуску Bolt Drive у наших містах говорити ще дуже рано, адже компанія ще навіть не оголосила про офіційний старт в Естонії. Однак, на мою думку, в разі успіху на домашньому ринку, можна розраховувати на появу прокатних авто Bolt у наступному році», – повідомив Потічний.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ