Boston Dynamics представила нового робота на ім’я Stretch

Компанія Boston Dynamics презентувала робота на ім’я Stretch. Він розроблений спеціально для виконання одного завдання – підіймання і переміщення ящиків на складських майданчиках і в розподільчих центрах.

.                                    .                                  .

Нове рішення – це дебют американського розробника на ринку автоматизації складської логістики. За словами генерального директора Boston Dynamics Роберта Плейтера, Stretch був створений у відповідь на численні запити компаній з усього світу в зв’язку з ростом e-commerce. «Ми дуже часто чули в контексті логістичних процесів, що розвантаження – це одна з найбільш фізично важких і неприємних робіт… Саме тут Stretch вступає в гру», розповів він Reuters.

Завдяки невеликій рухомій основі Stretch може переміщатися в обмеженому просторі і адаптуватися до планування об’єкту. Таким чином, у компаній немає необхідності розгортати на своїх складських локаціях дорогу стаціонарну інфраструктуру для автоматизації. Робот оснащений рукояткою з функцією захоплення, яка за допомогою камер машинного зору дозволяє йому ідентифікувати і переносити до 800 коробок на годину, кожна з яких вагою до 23 кілограм.

Запуск комерційного використання Stretch запланований на 2022 рік. Зараз Boston Dynamics шукає клієнтів для пілотного тестування робота.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ