CIG придбав частку в ізраїлькому StoreDot

CIG придбав частку в ізраїльському стартапі  StoreDot

Український інвестиційний фонд Chernovetskyi Investment Group (CIG) повідомив про придбання частки в і ізраїльському стартапі  StoreDot, який займається розробкою акумуляторів і сфокусований на значному підвищенні ємності і швидкості заряду.

Суму угоди не розголошують, але стартап вже залучив інвестиції від British Petroleum, Daimler, Samsung Venture, сумісно вкладених в проєкт більше ніж $130 млн.

Хто такі StoreDot

StoreDot займається створенням технології виробництва акумуляторних батарей з високою ємністю і швидкістю зарядки, підвищуючи при цьому ресурс роботи і безпеку акумуляторів. Такий результат досягається ефективною заміною графіту, використовуємого в батареї на металоїдні наночастки, включно з кремнієм, що дозволяє електромобілю повністю зарядитись за рекордний на сьогодні час – 5 хвилин.

Окрім цього, компанія працює над впровадженням схожої технології і в сфері споживчої електроніки, розробляючи високоефективні акумулятори для телефонів, дронів, предметів ринку ІоТ. Стартап вже привернув увагу ряду великих інвесторів, включно з British Petroleum, Daimler, Samsung Venture, сумісно вклавших в проєкт більше ніж $130 млн.

StoreDot планує до кінця 2021 року представити нову партію зразків своїх акумуляторів для 5-ихвилинної зарядки електромобілів. Зразки випустять на заводі китайської компанії EVE Energy Co, з якою планується створити спільне підприємство для масового виробництва акумуляторів і 2024 році. Окрім того, StoreDot планує відкриття власної фабрики GigaFactory для самостійного виробництва акумуляторів.

Електромобілі – перспективний напрямок для інвестицій

Як зазначають в CIG, в 2021 році в світі використовується більше 10 млн електромобілів, коли ще в 2019-му їх було близько 7 млн.

«Ринок електромобілів активно розвивається і через інтерес та попит серед водіїв на такі автомобілі, і через державні ініціативи. Так деякі країни вже анонсували, що з 2030-го року буде заборонений продаж транспорту з двигуном внутрішнього згорання, і практично весь ринок нових авто займуть електромобілі», – озвучують в фонді.

Крім того, одним з найважливіших факторів росту всього ринку являється поява нових технологій для виробництва акумуляторів. Всі виробники працюють над тим, щоб акумулятори більше тримали заряд або дуже швидко заряджались. За нинішніми оцінками ринок акумуляторів тільки для електромобілів виросте на $37 млрд до 2025-го року.

«Тому всі компанії, які працюють над розробкою технологій в цьому напрямку – вкрай перспективні з точки зору інвестування. І це навіть без врахування того, що всі ці технології можна використовувати не тільки в електромобілях, але й споживчій електроніці», – додали в CIG.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ