Coinbase закриє штаб-квартиру в Сан-Франциско і створить мережу невеликих офісів для співробітників на дистанційному

Найбільша криптобіржа США Coinbase  повідомила  про відмову від штаб-квартири і закриття офісу в Сан-Франциско у 2022 році. Як пише ресурс Coindesk, замість штаб-квартири в Сан-Франциско Coinbase запропонує своїм співробітникам мережу невеликих офісів, в яких можна буде працювати за бажанням.

.                              .                                .

У Coinbase відзначили, що компанія прагне до віддаленої роботи, а для цього формату більше підходить мережа невеликих офісів, ніж велика штаб-квартира.

«Coinbase прагне у першу чергу до віддаленої роботи. Ми оголосили, що у нас більше немає штаб-квартири, і в якості наступного кроку ми закриваємо наш офіс в Сан-Франциско у 2022 році», – повідомили у Coinbase.

Закриття штаб-квартири також має показати віддаленим співробітникам, що результати їх роботи не залежатимуть від місця, де вони працюють. І жоден офіс не буде важливіше іншого.

Чому це важливо

З початком пандемії компанії перевели своїх співробітників на віддалену роботу. Але в міру поширення вакцинації, великі технологічні компанії поступово згортають дистанційне та повертають співробітників в офіси. 

Але багато компаній, включаючи Coinbase, залишилися лояльні до віддаленого режиму роботи, іноді навіть заохочуючи своїх співробітників залишатися вдома або працювати з коворкінгом.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ