DeFi-платформа Lido інтегрувала цінові дані від Chainlink

Стейкінговий сервіс Lido додав підтримку ціневого каналу Chainlink Price Feed для токена stETH, щоб полегшити використання активу в інших DeFi-протоколах. Про це ForkLog повідомили представники проекту.

«З ціневим каналом для пари stETH/USD у мейннеті Ethereum тепер DeFi-проекти можуть посилатися на оракул Chainlink, щоб у режимі реального часу отримувати котировки stETH для виконання ключових ончейн функцій», – йдеться у заяві.

Токени stETH є заблокованими для ліквідного стейкінгу на платформі в Ethereum. Крім ETH платформа також підтримує LUNA та SOL.

Команда Lido розраховує, що для користувачів застосування ціневого каналу відкриється можливість отримувати “нормальну винагороду” за стейкінг, використовуючи stETH як забезпечення в DeFi. Рішення також має на меті полегшити додавання підтримки активу проектам.

Відповідно до заяви, Price Feed stETH/USD вже використовують такі протоколи, як Aave, Compound та Enzyme.

У майбутньому розробники планують інтегрувати Chainlink Price Feed для інших ініціатив, включаючи ціневі оракули для bLUNA та stSOL, а також активи нових блокчейнів. Проект має намір додати підтримку мереж Polkadot, Avalanche та Matic.

Команда Lido також вивчає можливість автоматизації деяких функцій смарт-контрактів через рішення Chainlink Keepers.

Нагадаємо, у вересні платіжна компанія Crypto.com інтегрувала ціневі канали Chainlink у свій DeFi-гаманець.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ