DiDi продав свою частку в європейському Bolt за 500 млн. євро

Китайський агрегатор таксі DiDI відмовився від своєї частики в європейському Bolt та продав її, про це повідомляє The Telegraph. Причин для укладання угоди було дві, відзначає видання:

  • DiDi планує збільшувати свою наявність в Європі та, як наслідок, конкурувати з найбільшим гравцем на ринку – Bolt. DiDi вже отримала ліцензію в декількох містах Великобританії в рамках планів по запуску в Європі в найближчі декілька місяців. Але змушена була призупинила всі процеси мінімум на рік через тиск китайських регуляторів.
  • Власне регулятори – велика проблема для DiDi прямо зараз. На початку липня DiDi вийшла на ІРО та розмістила папери на NYSE – біржі в Нью Юрку. Розміщення пройшло успішно, але уряд Пекіна в теперішній час приймає закони, які вимагають від деяких високотехнічних китайських компаній проводити лістинг на внутрішні ринки та розпочали посилені перевірки бізнесу. DiDi постраждала однією із перших.
  • В The Telegraph вважають, що недавно залучені Bolt сотні мільйонів доларів інвестицій якраз могли піти на те, щоб викупити частку в DiDi. Але підтверджень цієї інформації немає. В естонському офісі Bolt лише заявили, що по мірі зростання компанія хоче стати незалежною.

Китайський DiDi також готується до запуску в Україні, та навіть почав розміщувати вакансії. Як тис китайських регуляторів вплине на плани про вихід на ринок України – поки невідомо.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ