Дівчина за півтора роки обміняла шпильку для волосся додому

У травні 2020 року блогерша Демі Скіппер запустила проект Trade Me Project. Вона вирішила повторити експеримент Кайла Макдональда, який у 2005 році вирішив обміняти скріпку на будь-який предмет і, зрештою, через рік він отримав будинок.

Американка Демі Скіппер повторила експеримент із скріпкою та переїхала у власний будинок. Півтора роки тому у своєму блозі дівчина заявила, що готова обміняти свою шпильку для волосся на будь-яку річ.

Її шпильку обміняли на сережки, які блогерша згодом обміняла на чотири склянки для коктейлів. Їх вона обміняла на пилосос. Після цього були сноуборд, навушники, ноутбук, кросівки Nike.

У своєму довгому ланцюжку обмінів Демі отримувала айфон, біжутерію, три трактори та автомобілі. Спочатку вона обмінювала все в Сан-Франциско, але через кілька угод їй довелося їздити до інших штатів.

Фінальні угоди

В одній із угод дівчина отримала автомобіль Mini Cooper, який обміняла на кольє. Але тут була невдача – дівчині сказали, що кольє коштує $20 тис., але після оцінки виявилося, що ціна його $2 тис.

Коли Деммі обміняла на велотренажер, а за нього отримала автомобіль Ford Mustang. За машину блогерці запропонували невеликий будиночок у лісі. Далі були знову автомобілі та навіть сертифікат на безкоштовні обіди на один рік в одному із закладів.

І у фіналі Демі обміняла сертифікат на пересувний будинок за $40 тис., а за нього отримала приватний будинок у штаті Теннессі. Вже наступного місяця дівчина планує туди переїхати.

Історія Макдональда

Кайл Макдональд мріяв про власний будинок, поки жив у орендованій квартирі. Купити будинок він не міг, тому вирішив зіграти у дитячу гру Bigger, Better («Більше, краще»). Сенс гри полягає в тому, щоб обміняти предмет на щось більше чи цінніше.
У 2005 році на одному із сайтів Кайл опублікував фотографію червоної скріпки з підписом, що він готовий обміняти її на інший предмет. І робитиме це, доки не отримає будинок. Того ж дня за скріпку він отримав кулькову ручку. А через 14 обмінів дістав будинок.
Через два роки після першого обміну Кайл випустив книгу, де розповів про всі операції. Кінокомпанія MGM отримала права на її екранізацію.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ