Дмитро Дубілет запускає мобільний банк в Азейберджані. Символ проєкту – задоволений лев.

Дмитро Дубілет запускає мобільний банк в Азейберджані. Символ проєкту – задоволений лев

Дмитро Дубілет сумісно з азейбарджанським банком Unibank запускає необанк LeoBank. Він буде працювати за принципом українського monobank, тільки в Азейбарджані. Деталі в матеріалі banda.media.


Що сталось

Колишній співвласник monobank Дмитро Дубілет запускає мобільний банк в Азейбарджані – Leobank. Про це пише видання Banker.ua. Дмитро Дубілет інформацію підтверджує, зокрема зазначив, що робота над проєктом ведеться в співпраці з азейбарджанським банком Unibank.

Monobank 2.0.

Leobank нагадує український monobank за описом функцій та дизайном. Якщо в українському банку головний маскот (персонаж талісман, як обличчя бренду) – кіт, то в Leobank його замінили на лева. Карти Leobank також ідентичні картам monobank – повністю чорні.

Дизайни monobank (Україна) та Leobank (Азейбарджан)

Функції Leobank

Згідно сайту банку, отримати кредитну карту можна безкоштовно. Для цього достатньо зареєструватися в додатку і забрати карту в Unibank. Або замовити доставку карти кур’єром.

Також банк обіцяє, що всі операції по карті будуть безкоштовні (попвовнення, перекази, оплата рахунків і т.д.).

Переказ грошей працюватиме по номеру телефону. Якщо у користувача встановлено Leobank, то достатньо вибрати номер в книзі контактів і переказати необхідну суму. Також в Leobank буде працювати аналогічна з monobank функція Snake to Pay, коли достатньо потрясти телефоном, щоб зробити переказ.

“Принади”

Першим клієнтам буде доступно кредитний ліміт в 10 тис. азейбарджанських манатів ($5.8 тис.). Його можна використати напротязі 2 місяців без відсотків, а потім, якщо не вдалось погасити кредит в термін, кожний місяць нараховуватиметься 2.3% від витраченої суми. Також на офіційному сайті обіцяють, що кеш бек буде до 20%.

Редакція banda.media буде стежити за деталями по проєкту. Як нині модно висловлюватись – stay tuned.

Leo, маскот Leobank

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ