«До природи з добром». WOG запускає комплексну еко-платформу

Компанія інвестує в сортування сміття, переробку кавової гущі та проект зі збору й утилізації батарейок до кінця року. В 2021 році WOG планує розвивати і збільшувати участь у природозахисних проектах і обійняти більше напрямків.

Метою нової еко-платформи «До природи з добром» є раціоналізація експлуатування природних ресурсів та захист екології, а також виховання в українців принципів еко-відповідальності й популяризація турботи про навколишнє середовище.

«Для WOG турбота про навколишнє середовище – не просто частина бізнес-стратегії, це наша особиста відповідальність. Всі ми – українці, і хочемо, щоб наші діти жили в екологічно благополучній країні. А тому, як представники великого бізнесу, хочемо своїм прикладом надихнути людей відповідальніше ставитися до навколишнього середовища і більш раціонально використовувати природні ресурси», – зазначила куратор платформи і директорка з комунікацій WOG Олена Осипчук.

За її словами, всі еко-ініціативи компанії спрямовані на популяризацію еко-відповідальності серед клієнтів мережі – будь це виробництво сонячної енергії чи продаж бамбукових еко-стаканчиків, які компанія випускає лімітованими серіями під власні соціальні проекти і свята.

Однак, ключовим фактором для WOG є можливість поліпшення екологічної безпеки країни, окрім інвестицій в успішний розвиток компанії. Сьогодні в Україні ситуація із забрудненням довкілля просто катастрофічна – лише 5% вироблених у країні відходів направляються на переробку. Тоді як в ЄС щорічно переробляється до 2/3 всіх відходів, частина з яких використовується для виробництва теплоенергії.

Сортування сміття 

Запуск сортування сміття на АЗК WOG є першим етапом впровадження еко-ініціатив у рамках платформи «До природи з добром». Баки, які трапляються на 34 столичних заправках мережі, призначені для роздільного збору пластику, скла та паперу. Вони позначені різними кольорами і спецсимволами відповідно до прийнятої міжнародної класифікації. Сміття з цих баків доставляють в спеціалізовані пункти переробки. У найближчих планах компанії – розширення географії проекту.

Сортування сміття дуже важливе для економіки країни, не тільки для екології, адже на виготовлення деяких видів продукції з вторинної сировини витрачається на 60% менше енергії, при цьому ще й економляться важливі природні ресурси. Відповідальне ставлення до сортування сміття дозволяє переробляти до 80% відходів.

Переробка кавової гущі 

WOG спільно з українською еко-компанією Blue Ocean Solutions (BOS) запускають проект із переробки кавової гущі з метою підвищення екологічності роботи. Тепер кавова гуща, що залишається після приготування кави в кавомашинах мережі, буде збиратися для подальшої переробки в зручні й екологічні підстаканники.

Крім цього, кавова гуща із заправок у Луцьку йде на переробку в компанію «Пастернак», де її використовують для виготовлення органічного добрива – біогумусу.

А також мережа відмовилася від використання пластикових трубочок для напоїв – на всіх об’єктах компанії пропонуються їх екологічний паперовий аналог із метою скоротити використання пластику, який згубно впливає на природу в усьому світі.

Збір та утилізація батарейок 

Ще однією еко-ініціативою компанії, спрямованою на збереження природи, стало рішення запустити проект зі збору та утилізації використаних батарейок. Ця ініціатива втілюється у життя спільно з ГО «Батарейки, здавайтеся!», яке гарантує 100% правильну утилізацію всіх зібраних батарейок на спеціалізованому заводі в Румунії.

Одна маленька батарейка здатна забруднити в середньому 16м2 родючого ґрунту, тому налагодити відповідальну утилізацію цього типу відходів вкрай важливо. А з урахуванням того, що заправки WOG знаходяться по всій країні, нарешті здати використані батарейки зможуть також і жителі віддалених районів, невеликих міст і сіл України.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ