Дубілет запустив ще один чат-бот. Він керує відпустками та лікарняними

Співзасновник monobank та Smartass Дмитро Дубілет розповів, що запускає чат-бота для зручного управління відпустками та лікарняними. Він підходить для невеликих команд до 200 співробітників і може координувати вихідні та бачити статистику відсутності.

  • Щоб почати працювати в боті, потрібно створити в ньому компанію. Тоді ви отримаєте посилання, яке потрібно надіслати співробітникам. Так вони зможуть “авторизуватися” у цій компанії.
  • Якщо хтось із команд хоче піти у відпустку або змушений взяти лікарняний, достатньо натиснути відповідну кнопку в боті.
    Коли він подає заявку вперше, йому потрібно вказати менеджера, який координуватиме або відхилятиме його заявки. Весь процес займає кілька кліків.
  • Разом з додатком керівнику надається інформація про те, скільки днів відпустки співробітник узяв цього року, а також хто ще у компанії йде у відпустку у цей час.
  • У боті можна побачити, кого з колег зараз не вистачає, або хто скоро піде у відпустку.
  • Ви можете переглянути загальну статистику того, хто та скільки днів відпочивав.

«Мені здається, що він дуже круто вирішує біль, який я часто бачу в невеликих компаніях щодо узгодження відпусток та лікарняних. Крім того, ми запустили альфа-тест для сотень компаній, і я вже бачу, що вони дуже активно використовують бота», — каже Дмитро Дубілет.

За словами Дубілета, цей інструмент не підходить великим компаніям із кадровим документообігом. А ось для компаній до 200 осіб, де затвердження відпусток та лікарняних має інформаційний характер – буде цілком корисним.

Посилання на бота, як і раніше, знаходиться в закритому доступі. Дмитро планує поступово додавати нових користувачів, щоби не завантажувати сервіс. Ви можете залишити заявку на доступ тут.

Це другий чат-бот від Дубілета. У червні бізнесмен запустив Kind Reminder. За допомогою цього чат-бота ви можете задавати командні завдання, а потім нагадувати про їх виконання.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ