Джефф Безос та його брат Марк полетять у космос разом з переможцем аукціону Blue Origin

20 липня відбудеться перший пілотований політ корабля New Shepard компанії Джеффа Безоса Blue Origin у космос. Мільярдер та його брат Марк також увійдуть до складу екіпажу. Про це Безос розповів у своєму Instagram.

Як  зазначає TechCrunch, брати складуть компанію переможцю аукціону, який отримає один квиток на борт New Shepard.

Аукціон все ще триває

5 травня 2021 року космічна компанія Джеффа Безоса Blue Origin відкрила торги за один квиток на борт корабля New Shepard, який 20 липня відправить у космос перший екіпаж космонавтів.

19 травня на сумі $ 1,4 млн за місце на борту закінчився перший етап аукціону. Зараз триває другий – ціна за квиток на даний момент складає $ 2,8 млн. Ставки приймаються на офіційному сайті Blue Origin. Фінальний етап онлайн-торгів призначено на 12 червня.

Гроші переможця будуть перераховані у створений у 2019 році Blue Origin фонд Club for the Future, мета якого – підвищити інтерес майбутніх поколінь до кар’єри у сферах STEM, а також до підкорення космосу.

Деталі польоту

Політ 20 липня буде являти собою суборбітальну екскурсію. Ракета та капсула New Shepard призначені для польоту шести пасажирів на суборбітальну висоту – близько 100 км над Землею. У ході польоту космічні туристи зможуть кілька хвилин побути у стані невагомості і спостерігати за планетою з ілюмінаторів. На поверхню пасажирів повернуть у капсулі з парашутом.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ