EdTech-стартап skillsetter залучив $ 262 000 інвестицій

Український EdTech-стартап skillsetter підняв раунд в розмірі $ 262 000. Інвестором виступив кіпрський венчурний фонд Embria Ventures Group.

  • Skillsetter в 2019 році заснував Влад Якупов. Основний продукт стартапа – освітня платформа з онлайн-курсами у форматі симуляторів для спеціалістів ІТ-компаній. Навчання на них має на увазі вирішення учасниками реальних кейсів та практичних завдань ІТ-компаній замість звичайних відео лекцій.
  • Зараз на платформі представлено більше 20 курсів в різних напрямках: контент-маркетинг в ІТ, трафік-менеджмент, SMM-менеджмент, продакт-менеджмент, UX- дизайн та інші.
  • Паралельно Skillsetter також проводить кар’єрні консультації та після закінчення курсів допомагає випускникам з працевлаштуванням в компаніях-партнерах, серед яких Boosta, Projector, Genesis, Murka, «Київстар». На сьогодні у стартапа їх вже 70.
  • Залучений капітал skillsetter планує інвестувати в масштабування бізнесу: розвиток лінійки продуктів та посилення команди. На меті – до кінця 2020 року побудувати компанію з success rate випускників в 90%. Зараз, за даними стартапа, ця цифра складає 70%.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ