Ericsson відкрив на Україні ДемоЦентр з 5G: стартапи можуть тестувати там свої продукти

Компанія Ericsson відкрила в Україні 5G-ДемоЦентр. Це – лабораторія з працюючими мережами 4G та 5G. Її відкрили для відвідування представниками телеком-компаній, мобільних операторів та стартапів, які створюють продукти, пов’язані з мобільним зв’язком.

Що це за центр?
Цей центр розташований в офісі «Ericsson Україна» у Києві, у БЦ Forum (корпус 7в1), по вул. Миколи Пимоненка. Він є тестовою лабораторією та демонстраційною студією, де встановлені та працюють основні елементи мереж 4G та 5G, розгорнута автономна виділена мережа 5G. Остання включає в себе невелике ядро, Router 6000 для IP-підключення та систему радіодоступу з використанням Ericsson Radio Dot System. Це обладнання працює цілодобово.


Фото Ericsson

Лабораторія, зокрема, відкрита для:

  • демонстрації сценаріїв використання виділеної мережі 5G (віддалена підтримка, моніторинг виробничого процесу за допомогою відеострімінгу в реальному часі, і т.п.);
  • пілотування голосових сервісів критичних систем зв’язку (Mission Critical Push-to-Talk), демонстрації роботи диспетчерського центру, який контролює систему екстреного зв’язку;
  • демонстрації технологічних особливостей роботи мереж 5G для мобільних операторів і т.п.

Як туди потрапити, щоб протестувати сервіс / обладнання
У цій лабораторії мобільні оператори, стартапи та інші учасники ринку можуть протестувати сервіси та обладнання 4G / 5G як для бізнесу, так і для кінцевих користувачів мобільних послуг. Щоб домовитися про роботу в лабораторії, команда стартапу або компанія може зв’язатися з технічним директором Ericsson Сергієм Терещуком, за адресою sergey.tereschuk@ericsson.com.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ