Естетика 90-х: як виглядали б Facebook, Twitter, YouTube та інші популярні платформи в епоху дискет

Як могли б виглядати популярні сьогодні соціальні мережі та платформи в часи гри “Змійка”, дискет та тамагочі? Таким питанням задилися у веб -студії Zyro і зробили редизайн Facebook, Twitter, YouTube, Spotify, Twitch, WhatsApp і Airbnb в стилі 1990-х.  На те, що вийшло звернуло увагу видання vc.ru.

Facebook

В 1990-х він називався би так само, як називався з самого початку в 2004 році – The Facebook.  Його стрічка новин виглядала б просто: події, фото, групи, сторінки та налаштування. Щоб відредагувати фото профілю, потрібно б було би використати Paint.

Зображення в тексті – vc.ru

WhatsApp

В 90-х селфі в WhatsApp ви не відправили б, але з легкістю чатилися б, пересилаючи MP3-повідомлення, фотографії, гіфки та емотікони. Скоріш за все, що якості аватара у вас би був мультяшний персонаж – 99%, а натомість імені – нелогічний ряд цифр.

Twitter

Все просто – запустіть програму і почніть “твітити”. Про що писати завжди знайдеться.

YouTube

На YouTube в 90-х. було б тисячу(не мільйони) різноманітних відеороликів : про скейтбординг, з людьми, які слухають касети в себе в машині, гайди по інтернету та, очевидно, відео з котами.

Spotify

Популярний сьогодні музикальний стрімінговий сервіс, скоріш за все, виглядав б як старий інтерфейс програвача Winamp з нотками психоделіки. Замість обкладинок треків – тільки назв груп.

Twitch

Зараз всім подобається Fortnite, Minecraft и Counter-Strike. В 90-х, скоріш за все, на піки популярності були б гонки і то тільки з 2D-графікою.

Airbnb

Основна кольорова гамма платформи називалася б Barbie’s Dream House. Окрім цього були б елементи 90-х.: миготливі зірочки і стрілочки – а як по іншому дізнатися про суперпропозицію?

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ