Everscale запустить програму на $75 млн для залучення великих інвестицій у проект

Керуюча рада Everscale (раніше Free TON) за підсумками ончейн-голосування схвалила пропозицію про запуск програми Crystal Hands для залучення великих інвестицій у криптопроект.

Бюджет Crystal Hands складе 280 млн. монет EVER (близько $75 млн на момент написання). За її реалізацію відповідатиме об’єднання DeFi Alliance.

За умовами програми Альянс визначатиме суму монет для продажу відповідно до поточних ринкових умов, безпеки мережі та профілю покупця.

Інвестор зможе отримати суттєву знижку до ринкової ціни EVER за умови блокування монет терміном від 6 місяців.

DeFi Alliance зможе продавати монети безпосередньо та залучати до процесу фандрайзингу та відбору покупців сторонні проекти. Під час укладання успішних угод посередникам виплачуватимуть комісії.

Кошти від продажів EVER спрямують на розвиток екосистеми Everscale, включаючи збільшення ліквідності в DeFi- та NFT-додатках, рекламу проекту, фінансування грантів та лістинг на великих біржах.

Бюджет Crystal Hands перевели на спеціальний гаманець із мультипідписом. Має п’ять кастодіанів: Bitscale, BR Capital, Broxus, Minergate та Warp Capital.

Нагадаємо, Crystal Hands – є частиною масштабної реформи, запропонованої DeFi Alliance. У її рамках уже провели ребрендинг, спалили понад половину початкової емісії та почали видавати гранти стартапам.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ