Facebook, Apple, Google і Microsoft: дати найбільших технологічних конференцій 2021

Щорічно такі техногіганти як Facebook, Apple, Google і Microsoft проводять свої конференції для розробників. Цей рік не став винятком, хоча все перемістилося в онлайн.

Редакція зібрала анонси найбільших подій, які пройдуть вже цієї весни або на початку літа.

.                            .                                  .

Google I / O 2021

Google оголосив, що конференція I / O 2021 пройде з 18 до 20 травня в онлайні.

На конференції Google I / O 2021 будуть представлені ключові зміни для споживачів та розробників, пов’язані з продуктами компанії, за якими відбудуться технічні сесії.

Як зазначає 9to5google, зареєстровані на конференцію користувачі отримають доступ до інтерактивних питань та відповідей під час сесій, семінарів, сеансів «Запитай мене про що завгодно» (AMA), персоналізованого контенту, піктограм і чату в I / O Adventure.

Зареєструватися на конференцію можна за посиланням.

Microsoft Build 2021

Щорічна конференція Microsoft Build 2021 буде проходити з 25 до 27 травня в онлайн форматі. Конференція у першу чергу призначена для розробників і є можливістю Microsoft продемонструвати майбутні зміни в Windows, Office, Edge та інших службах.

«Microsoft Build – це місце, де розробники, архітектори, стартапери і студенти вчаться, спілкуються і кодують разом, обмінюючись знаннями, розширюючи свої навички, одночасно досліджуючи інновації», – йдеться у повідомленні Microsoft.

Як зазначає The Verge, Microsoft поки не відновила присвячений конференції сайт, і на ньому міститься інформація про торішній івент, але підтвердила дати Build 2021.

Facebook F8 Refresh

Щорічна конференція для розробників Facebook F8, яка цього року отримала назву Refresh, пройде у вигляді одноденного онлайн-заходу 2 червня.

«F8 Refresh буде включати у себе новітні інструменти та продукти, які допоможуть вам створювати додатки з нашого сімейства, а також сеанси глибокого технічного занурення, демонстрації та панелі – все з метою забезпечення вашого професійного розвитку», – йдеться у повідомленні Facebook.

Журналісти TechCrunch вважають, що у цьому році замість великих запусків та гучних анонсів, Facebook F8 приділятиме більше уваги екосистемі Facebook і розробникам у ній.

Apple WWDC-2021

Конференція Apple для розробників WWDC-2021 пройде 7 червня в онлайн-форматі.

Поки невідомо, що Apple збирається показати на WWDC 2021, але видання 9to5mac зазначає, що найімовірніше на конференції будуть представлені нові операційні системи для iPhone, iPad, Mac, Apple Watch і Apple TV.