Facebook об’єднала чати Instagram і Messenger. Встановлювати обидва додатки не потрібно

Facebook дозволила зв’язуватися користувачам Instagram і Messenger безпосередньо, без необхідності завантажувати другий додаток. Користувачі також зможуть приєднуватися до відеодзвінків з двох різних додатків.


Крім того, компанія додала в Instagram нові функції, схожі на Messenger. Зокрема, користувачі Instagram в чаті тепер можуть відповідати на конкретне повідомлення, відправляти анімовані реакції, налаштовувати приватність і вибирати, хто може надсилати повідомлення.

«Понад мільярд людей вже використовують Messenger як місце, де можна поділитися чимось, висловитися і поспілкуватися з родиною і друзями, – заявили в компанії. – Ось чому ми з’єднуємо Messenger і Instagram, щоб додати в Instagram деякі з кращих функцій Messenger – щоб у вас був доступ до кращого обміну повідомленнями, незалежно від того, яку програму ви використовуєте».

Раніше сервіс для перегляду фотографій дозволяв «Поскаржитися» на одне з повідомлень в чаті, а тепер можна повідомити адміністраторів про підозріле листування в цілому. Крім того, користувачі зможуть заблокувати співрозмовника не тільки в Instagram, але і в Facebook.

Також в налаштуваннях можна вибрати, в яку папку потрапляють нові повідомлення: в чати, в запити листувань або папку з забороною отримання.

Компанія запустила нові функції в декількох країнах по всьому світу, а в майбутньому планує зробити їх доступними для всіх.

Згідно зі звітом про доходи за другий квартал 2020 року, додатки для обміну повідомленнями Facebook мають 3,14 мільярди унікальних користувачів щомісяця.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ