Facebook та Instagram можуть стати платними: винен у цьому Apple

Apple випустила оновлення iOS 14.5, в якому користувачі можуть самостійно відключити відстеження дій. Додатки не зможуть без згоди користувачів збирати інформацію для персоналізованої реклами. Це вплине і на рекламодавців. Редакція розповідає подробиці.

.                                    .                                           .

Що трапилося

Власники iPhone почали отримувати повідомлення від Facebook та Instagram, що соцмережі відстежують користувачів і збирають інформацію про них для того, щоб залишатися безкоштовними, пише The Verge.

Повідомлення з’являються на iPhone, де операційна система оновилася до останньої версії iOS 14.5. Остання версія отримала нові налаштування конфіденційності – тепер користувачі можуть відключити стеження додатків за своїми діями.

Facebook і Instagram можуть стати платними: винен в цьому Apple

Одне з повідомлень містить текст: «Допоможіть зберегти Facebook безкоштовним».

Навіщо Facebook стежить за нами

Як бачите, Facebook не відмовився стежити за користувачами. Навпаки, намагався усіх переконати, що це допоможе компанії. А пунктик «зберегти додатки безкоштовними» повинен зіграти на страху користувачів. Ось чому, як пишуть у повідомленнях Facebook, ви повинні погодитися на стеження:

  • щоб бачити персоналізовану рекламу, яка відповідає вашим інтересам, а не показується випадковим чином;
  • щоб підтримати компанії, які покладаються на рекламу в додатках Facebook для залучення клієнтів;
  • щоб зберегти власні додатки Facebook безкоштовними, оскільки вони залежать від рекламних доходів.

Facebook називає ці повідомлення «освітніми екранами» і пояснює, що таким чином компанія хоче надати користувачам більше інформації про те, як соцмережа використовує дані для підбору персоналізованої реклами.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ