Facebook запустив Horizon Workrooms – серві робочих зустрічей у віртуальній реальності

Facebook запустив бета-версію додатку Horizon Workrooms, який дозволяє людям  збиратися на зустрічі та обговорення в одній віртуальній кімнаті та спілкуватися там ніби вони поруч, незалежно від фізичної відстані між ними.

Як відзначає Adweek, Horizon Workrooms доступний безкоштовно в країнах, де підтримується Oculus Quest 2 та включає в себе процес створення унікального аватару, захоплення руху рук та можливості змішаної реальності та “безкінечну дошку” для спільного створення проектів.

Можливості віртуального робочого простору

Horizon Workrooms – це віртуальний простір для зустрічей, до якого можна під’єднатися з VR гарнітурою у вигляді унікального аватара чи зі свого звичайного комп’ютера за допомогою відеомдзвінка.

Потенціал такого віртуального простору теоретично безмежний, але поки що  Facebook представив наступні можливості:

  • Аватари та технології просторового звуку: за заявою  Facebook, аватари пропонують величезну кількість налаштувань та виглядають виразними та натуральними, допомагаючи вам відчути себе так, ніби ви дійсно поряд з колегами. А з високоякісним просторовим звуком з малою затримкою ви будете чути людей навколо вас в залежності від того, де вони сидять;
  • Змішана реальність: робота у віртуальній реальності не означає, що вам доведеться відмовитися від звичних інструментів. Ви можете взяти із собою свій стіл, комп’ютер та клавіатуру та використовувати їх в звичному режимі, знаходячись при цьому у віртуальній реальності;

Зображення: Facebook

  • Підключення до кімнати навіть без VR: не у всіх завжди буде під рукою VR-гарнітура, тому ви також можете подзвонити в кімнату зі свого комп’ютера з допомогою відео звінка і навіть під’єднати до неї гостей, просто поділившись ссилкою на зустріч;
  • Кімната для будь якого завдання: ви можете налаштувати планування віртуальної кімнати відповідно із своїми потребами. Незалежно від того, зосереджені ви на спільній роботі, бесіді чи презентації, для кожного випадку знайдеться підходяще місце;

Зображення: Facebook

  • Віртуальний світ без контролерів: робочі кабінети із самого початку були розроблені для використання рук в якості основного джерела вхідних даних. Це допомагає створити більш природній та виразний соціальний досвід та дозволяє легко використовувати фізичні інструменти, такі як клавіатура чи контролер, коли це необхідно;
  • Інтеграція з робочим середовищем: у віртуальній кімнаті доступні замітки про зустрічі, спільне використання файлів, інтеграція з календарем та чат. Ви також можете синхронізувати свій utlook чи Календар Google, щоб спростити планування зустрічей та відправлення запрошень.

Зображення: Facebook

  • Віртуальна дошка: кожна кімната Workrooms пропонує безкінечний простір дошки, тому ви можете малювати разом в режимі реального часу. Ви можете використовувати свій контролер по новому та писати ним, ніби ручкою , або на фізичному столі перед вами, чи стоячи з іншими біля дошки.

Як скористатися Horizon Workrooms

Зображення: Facebook

Для використання Workrooms потрібний обліковий запис Workrooms (окрема реєстрація не пов’язана з обліковими записами Oculus чи Facebook) та мати в своєму розпорядженні гарнітуру Oculus Quest 2.

Щоб скористатися Workrooms необхідно зареєструватися та створити нову команду Workrooms на workrooms.com . Створивши обліковий запис ви можете загрузити та встановити Horizon Workrooms із Oculus Store на свій Quest 2, а потім, дотримуючись інструкцій в додатку, під’єднатися до облікового запису та почати працювати.

Якщо ваші колеги чи друзі вже використовують робочі кімнати, вони можуть надіслати вам електронний лист із запрошенням приєднатися до її існуючої команди робочих кабінетів. Вам потрібно буде погодитися з умовами, підтвердити, що вам 18 років та вибрати ім’я, яке буде відображатися в Workrooms.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ