Facebook запустив навчальну платформу для малого і середнього бізнесу в Україні

3 листопада 2020 року Facebook у партнерстві з Міністерством цифровий трансформації запустив навчальну платформу для малого і середнього бізнесу Boost with Facebook. Про це повідомили в прес-службі команди Facebook в Україні.

Повідомляється, що Boost with Facebook призначена для представників бізнесу в Україні. На веб-сайті будуть опубліковані вебінари, текстові матеріали і відеозаписи про створення креативного контенту, а також приклади ефективного використання цифрових інструментів українськими компаніями.

У Facebook додали, що матеріали допоможуть бізнесу відновити роботу після локдауну. При цьому, всі вебінари на платформі Boost with Facebook безкоштовні.

Над тренінгами працюють експерти Facebook. Серед тем: ідеї щодо ефективного нарощування присутності компанії в інтернеті, позиціонування бренду в соціальних мережах, підтримка зв’язку з клієнтами та інші.

«Ми усвідомлюємо, що багато проблем, із якими стикаються підприємці сьогодні, не зникнуть негайно, навіть коли будуть зняті обмеження. Щоб підтримати їх у цей складний кризовий час, наша команда прагне допомогти їм із використанням потенціалу інтернету, безкоштовних інструментів Facebook і Instagram. Наша мета – поділитися корисними знаннями із якомога більшою кількістю малих і середніх компаній» – прокоментувала запуск Катерина Крук, менеджер із публічної політики Facebook в Україні.

Крім цього, партнером хаба Boost with Facebook стало Мінціфри. Як зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іоан, співпраця дозволить знайти представників бізнесу, які стануть сертифікованими тренерами на платформі. Всього планують набрати 15 тренерів. Детальну інформацію про процедуру набору опублікують незабаром, додали в компанії.

Відзначається, що всі тренінги будуть доступні не тільки на сайті освітнього хаба, а й на платформі «Дія.Бізнес».

Читайте також:

Українська студія Areyes стала офіційним партнером Facebook Spark

Facebook оновила логотип Messenger і додала нові функції

Microsoft вкладе $500 млн в український ринок і побудує в Україні два дата-центри

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ