Facebook запустив в Україні платформу цифрового навчання Get Digital

У рамках Тижня цифрової грамотності в Україні компанія Facebook запустила українську версію програми цифрового навчання для батьків, вчителів та підлітків Get Digital.

Як повідомила прес-служба Facebook, уроки та ресурси програми Get Digital базуються на матеріалах, наданих Гарвардським університетом та Каліфорнійським університетом у Берклі.

.                         .                            .

Чому вчать у програмі Get Digital?

Програма Get Digital в Україні запускається у рамках Тижня цифрової грамотності — загальнонаціональної ініціативи, направленої на популяризацію навиків роботи з комп’ютером.

Get Digital фокусується на 4 головних темах:

  • Базові цифрові навики та медіаграмотність;
  • Кодування, STE(A)M та штучний інтелект;
  • Сучасні цифрові навики та працевлаштування;
  • Цифровий культурний спадок.

Інформація розділена на п’ять основних блоків: “Основи цифрової грамотності”, “Благополуччя”, “Спілкування в Інтернеті”, “Соціальний вплив у цифровому середовищі” та “Цифрові можливості”.

Оскільки через пандемію наше життя все більше переходить в онлайн, важливо забезпечити молодих користувачів інтернету знаннями та навиками, які будуть допомагати корисному використанню цифрової інформації, отриманню переваг від цього, мінімізуючи ризики, з якими можуть зштовхнутись в інтернеті”, — відмітила Катерина Крук, менеджер з громадської політики Facebook у Центральній та Східній Європі.

Уроки для викладачів розроблені командою “Youth and Media” із “Центра Інтернету” та спільноти ім.Беркмана Кляйна Гарвардського університету, яка зробила їх доступними цілому світу завдяки ліцензії “Creative Commons”, науково-дослідницьким центром “The Greater Good” при Каліфорнійському університеті у Берклі та “Teaching Tolerance”.

Серед інших контент-партнерів — Єльський центр з вивчення емоційного інтелекту, “Net Family News”, освітній фонд “Micro:bit” та організація “Beyond Differences”.

 

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ