Фінтех-компанія Wirex запускає продукт в Україні Як зареєструвати свій крипто-аккаунт

Глобальна криптопроцесингова компанія Wirex запускає продукт в Україні. Тепер українці можуть безперешкодно купувати та обмінювати Bitcoin, Ethereum, Dogecoin та більше 20 інших топових криптовалют, а також створювати накопичувальні рахунки на базі технології DeFi – децентралізованих фінансів.

Wirex – ліцензована британським фінансовим регулятором (FCA) платформа, продукт якої прагне зробити криптовалюти доступними для кожного. Для своїх клієнтів компанія пропонує вигідні OTC-курси обміну криптовалют, які часто зберігаються лише для фондів та великих гравців.

Також для українських користувачів доступні X-Accounts – це накопичувальні криптовалютні рахунки на базі децентралізованих фінансових програм (DeFi), які дозволяють заробити до 16% складних відсотків на вибрані валюти на рік. Розрахунок відбувається щодня, а виплати – щотижня, без будь-яких додаткових комісій та зборів. Крім того, клієнти мають можливість отримувати відсотки у WXT – внутрішній криптовалюті Wirex.

«Україна перебуває в топ-3 країнах із прийняття криптовалют, і ми давно планували вийти на цей ринок, оскільки вважаємо його перспективним. Крім того, саме наші українські розробники створюють фінтех-продукт Wirex, яким користуються вже понад 4 млн. користувачів по всьому світу. Наша мета – показати, що цифрові валюти – це просто та зручно», – каже CTO Wirex Руслан Колодяжний.

Наразі Wirex активно зростає, тому компанія перебуває у пошуках талановитих розробників з усієї України, які хочуть приєднатися до створення інноваційного фінтех-продукту.

За словами CTO Wirex, наступні кроки щодо розвитку продукту в Україні – випуск віртуальної картки для Apple Pay та Google Pay, а також пластикової картки, яка дозволить розплачуватись криптовалютою за товари та послуги в українських мерчантів, автоматично конвертуючи цифрові валюти у гривні.

Як почати користуватися програмою Wirex

  • Для цього завантажте та встановіть програму Wirex App у Google Play або Apple Store та зареєструйте свій обліковий запис.
  • Наступний крок – верифікація облікового запису. Для цього достатньо в додатку надіслати фото свого документа міжнародного зразка, наприклад, закордонний паспорт або права водія.
  • Для покупки криптовалюти можна використовувати картку будь-якого українського банку (Visa або Mastercard), або поповнити обліковий запис з криптогаманця або біржі.
  • Щоб отримувати складні відсотки на депозит у криптовалюті, створіть X-Account у потрібній валюті та заробляйте до 16% річних.
  • А ще, при підключенні Wirex X-Tras – тарифного плану Premium або Elite, можна брати участь у реферальній програмі та отримати до 1000 WXT за запрошених друзів. А також заробити Savings Bonus – до 12% на решту на рахунку WXT.

Про Wirex

Wirex – британська фінтех-компанія, продукт якої дозволяє використовувати криптовалюти нарівні із традиційними грошима для покупок товарів та послуг. Організація має ліцензію британського фінансового регулятора FCA і є першою криптовалютною компанією, яка набула принципового членства Visa та Mastercard, що дозволяє компанії самостійно випускати платіжні картки.

В даний час картами Wirex MasterCard та Visa користуються понад 4 млн користувачів у 130 країнах.

Wirex стрімко зростає, успішно запустивши карткову програму в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та випустивши власний токен Wirex Token (WXT), на пресейлі якого компанії вдалося отримати $3 млн. інвестицій.

Місія Wirex – надати людям можливість користуватися перевагами світу, де всі валюти рівні.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ