Фонд Binance вклався у NFT-маркетплейс NFTb. Один з його засновників – українець

Фонд найбільшої криптобіржі Binance інвестував у NFT-маркетплейс NFTb , одним із засновників якого є український підприємець Олексій Федоров та його команда deco.agency. Про це повідомляє The Block та ряд інших видань про криптовалюту. У Binance підтвердили сам факт угоди, але відзначили, що у новинах ЗМІ про неї є неточності.

Деталі про угоду

Сума угоди не розголошується і даних про неї немає на офіційних сайтах Binance або NFTb. Однак основний продукт платформи NFTb – маркетплейс NFT – працює на Binance Smart Chain (BSC). І у блозі компанії є запис про те, що вона недавно залучила фінансування, щоб розвивати екосистему BSC. Повідомляється, що залучені кошти підуть на розвиток NFT та маркетплейсу цифрових товарів. Платформа вже працює на BSC у тестовому режимі, і повинна запуститися незабаром у загальному доступі.

У Binance на запит редакції підтвердили, що угода дійсно була, але деталі з неї повідомлять пізніше. «Інвестиції є частиною Binance Smart Chain Accelerator Fund», – повідомили у компанії.

Раніше NFTb оголошувала про раунд у розмірі $200 000 Spark Digital, Next Ventures і Rarestone Capital.

Що це за проект

NFTb – маркетплейс для продажу невзаємозамінних токенів (NFT), побудований на блокчейні Binance Smart Chain (BSC). Серед інших особливостей NFTb – можливість для авторів направити частину грошей від продажу NFT на благодійність у момент угоди. Серед доступних функцій – мінтінг NFT, каталог, купівля і продаж цифрових товарів, особистий кабінет та інші. Оскільки проект розміщується у тестовій мережі, транзакції не вимагають витрат реальних коштів.

NFT – це тип токенів або ж цифрових активів, створених на блокчейні, які дозволяють отримати право власності на товар, що існує тільки в мережі (зображення, відео) і одночасно довести його оригінальність. 

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ