Foodex24 купила сервіс доставки продуктів Fresh Food та змінили назву на Goodex

Український онлайн-супермаркет Foodex24 придбали сервіс доставки Fresh Food. Сума угоди – $300 000. Про це засновник Foodex24 Владислав Савченко розповів виданню Forbes. За його словами, з вересня 2021 року обидві компанії почнуть працювати над новим брендом – Goodex.

  • Владислав Савченко, ІТ-підприємець та засновник компанії Powercode, запустив Foodex24 в січні 2020 року. За рік його виручка склала 30 млн. гривен, зазначає Forbes. Зараз в онлайн-супермаркеті 20 000 клієнтів, він працює в Києві, Вінниці та приймає 300 замовлень на добу.
  • Сервіс Fresh Food також був запущений під час локдауну – весною 2020 року. Його засновники Катерина Гончар та Вадим Чернякс. За час роботи його клієнтська база виросла до 7000 людей. За словами Гончар, виручка стартапу за рік склала 20 млн. грн.
  • В результаті злиття, до Foodex24 перейде клієнтська база Fresh Food, обладнання, товари та команда. Об’єднанні компанії будуть працювати під новим брендом – Goodex.
  • В планах у Goodex – масштабування: зростання кількості доставок та запуск мережі в Одесі, Львові, Харкові та Дніпрі. Також розвиток гібридного формату роботи: запуск другого даркстору ( в Києві в компанії вже є один на 1200 кв.м) та відкриття звичайних магазинів із закритим складом для доставки.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ