Fozzy Grouр запустила повністю роботизовану складську зону з китайськими роботами

У вересні Fozzy Group запустила тестовий проєкт з роботизації складів, першим із яких став склад у розподільному центрі в Київській області, у селі Квітневому. Роботи в межах окремої зони займаються переміщенням товарів для їхнього подальшого зберігання, відбору й завантаження. Із січня 2022 року в групі планують масштабувати роботизацію на інші логістичні центри.

Проєкт по роботизації складських зон Fozzy Group реалізує спільно з китайською компанією, виробником роботів Geekplus.

○ Зараз у межах складської зони в тестовому режимі працює 31 робот моделі Geekplus RS-2 — це перший такий робот у Європі у сфері food&drink retail. Водночас співробітники складу продовжують приймати і відвантажувати товари перед відправкою в магазини.

○ Вантажність одного робота — 40 кг, швидкість його роботи — 2 м/c. В автономному режимі він може працювати від 10 до 12 годин, після чого автоматично стає на зарядку.

○ В Fozzy Group зазначають, що використання роботів підвищує продуктивність праці у 2–3 рази й забезпечує безпомилковість операцій на 99 %.

«Завдяки цьому проєкт, ми зможемо вивільнити ресурс для роботи в інших напрямках, де потрібно більш інтелектуальний і персональний підхід», — підкреслив керівник проєкт Департаменту розвитку складської логістики Сергій Мукоід.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ