Глава «ПриватБанку» заробив у листопаді 3 млн грн

Починаючи з жовтня 2021 року, згідно із законом про забезпечення відкритості інформації про розмір оплати праці в державних та комунальних компаніях, державні банки почали звітувати про зарплати топ-менеджменту. У документі не називають їхні імена, а лише посади. Так, голова правління «ПриватБанку» за листопад отримав премію, яка на кілька сотень тисяч вище за саму зарплату.

Зі звітності, яку опублікував «ПриватБанк», з’ясувалося, що Герхард Бьош отримав 1,25 млн грн як зарплату. Тоді як його премія перевищила зарплату на кількасот тисяч – 1,8 млн. грн. Ці суми зазначені до вирахування податків. Заступники Бьоша премію цього місяця не отримали.

Також у звітності сказано, що голова правління отримав 91,3 тис. грн як негрошові виплати – це подарунки від банку, їхню ціну розраховують за ринковою вартістю.

Що в інших банків

Голова Ощадбанку Сергій Наумов за листопад отримав 1,1 млн грн, як і в жовтні.
Голова Укргазбанку Андрій Кравець отримав у листопаді 667 тис. грн. Що на 50 тис. грн. більше, ніж у жовтні.
Виконувач обов’язків голови правління «Укрексімбанку» Сергій Єрмаков за листопад отримав 565 тис. грн. У жовтні його заробітна плата була 450 тис. грн.

Хто такий Герхард Бьош

27 травня наглядова рада Національного банку України призначила Герхарда Бьоша головою правління за результатами конкурсу. Правління Національного банку України погодило його кандидатуру та призначило його головою правління «ПриватБанку».

З 1993 по 2004 роки Герхард Бьош працював у банках начальником управління казначейства та інвестиційного банкінгу. Також у цей період він керував ринком капіталів та керував комерційним банкінгом.
З 2004 року протягом двох років був головою департаменту світового казначейства та ринків у Райффайзен Центральбанк.

У березні 2006 року його призначили на посаду заступника голови правління, а з листопада 2010 року він став першим заступником голови правління Райффайзен Банку Аваль.

30 квітня 2021 року його звільнили з «Райффайзену» і Бьош одразу ж подав документи на конкурс до «Приватбанку».

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ