Goodex поглинув онлайн-магазин VIP-продуктів FoodLogistic

Український інтернет-проект Goodex, який раніше поглинув сервіс доставки нових продуктів, придбав інтернет-магазин FoodLogistic. Сума угоди не розголошується. Про це AIN.UA розповіли у Goodex.

Деталі угоди

  • На думку компанії, поглинання FoodLogistic знизить поріг безкоштовної доставки та покращить сервіс.
  • За умовами угоди, Goodex перенесла базу із 4000 клієнтів vip-сегменту із середнім чеком 2500 грн. Це дозволить компанії підвищити експертизу у роботі з найбільш платоспроможними споживачами. Також були придбані нематеріальні активи FoodLogistic: торгова марка, мобільний додаток, веб-сайт та соціальні мережі.
  • Goodex планує збільшити капіталізацію компанії та кількість замовлень. Серед пріоритетних цілей – підвищення маржинальності бізнесу із 25 до 35%.

«Покупка FoodLogistic також зробить упаковку для харчових продуктів більш екологічно чистою. Сьогодні ми активно ростемо, маємо клієнтську базу в 21 000 людей і не плануємо на цьому зупинятися», – каже Владислав Савченко, засновник Goodex.

Про компанію Goodex

Владислав Савченко, засновник Powercode, запустив Foodex24 навесні 2020 року. У вересні 2021 року компанія оголосила про покупку Fresh Food за $300 000 і перейменування бренду в Goodex. У грудні 2021 року доставка продукції Goodex доступна по Києву та Вінниці. З весни цього року команда почала масштабуватись – запустила супермаркет та систему дарксторів у польському місті Бідгощ, що працює під брендом Foodex24.

Владислав Савченко, засновник інтернет-супермаркету Goodex
Фото: Goodex

На момент випуску матеріалу в асортименті онлайн-супермаркету Goodex понад 5500 товарів на власних складах площею близько 1200 кв.м. За листопад оборот склав близько $700 000, компанія приймає близько 400 заявок на доставку на добу із середнім чеком 1700 грн. До 2021 року Goodex планує досягти 500 замовлень на день.

Що таке FoodLogistic

FoodLogistic – український інтернет-магазин та служба доставки VIP-товарів, запущена Євгеном Островом навесні 2020 року. До поглинання Goodex компанія працювала у Києві та області. Асортимент FoodLogistic включав продукти преміум-якості – від японської яловичини до морепродуктів.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ