Google, Microsoft, Facebook i Amazon повертають співробітників в офіс

В американській пресі одна за одною вийшли матеріали про те, як великі технологічні компанії згортають поступово дистанційну роботу і повертають співробітників в офіси.

  • Компанія Google поступово починає відкривати офіси з квітня і планує завершити процес до кінця літа: з осені співробітники повинні ходити в офіси хоча б три дні на тиждень. Уже з вересня для тих, хто хоче піти на дистанційне більш ніж на 14 днів, потрібно отримати спеціальний дозвіл. При цьому в Google запевняють, що співробітники зможуть залишитися на дистанційному хоч на місяць, але повинні пояснити таку необхідність.
  • В Amazon почнуть повертати співробітників в офіси з літа. Компанія сподівається, що велика частина людей повернеться в офіси вже до осені. «Наша мета – повернутися до офісної моделі роботи. Впевнені, що в колективі створювати і вчитися ефективніше », – йдеться в заяві компанії. Вже зараз 10% співробітників ходить в офіс кожен день.
  • У Facebook хоч і обіцяли віддалену роботу співробітникам, вже зараз планують до 10% людей в офіси. До осені 2021 – щоб половина офісного простору була зайнята. Решта зможуть і далі працювати віддалено.
  • У Microsoft почали частково повертати співробітників в офіси ще з 29 березня. Компанія обіцяє, що збереже формат можливості працювати з дому частково, але лише поки.

Причина, через яку компанії різко взялися повертати співробітників в офіси, це вакцинація. Зараз в США вакцинують по 1 млн осіб щодня, а вакцини довели свою ефективність. Очікується, що до середини літа в Штатах вакцинують 200 млн чоловік, тому технологічні гіганти хочуть повернути людей в офіси до осені.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ