Google випустить програму для запуску Android-програм на Windows

У 2022 році Google випустить програму Google Play Games, яка дозволить запускати Android-ігри на ноутбуках, планшетах та ПК на Windows. Про це пише The Verge.

  • Представник Google Алекс Гарсія-Куммерт заявив, що компанія створила Google Play Games без участі Microsoft, BlueStacks або інших компаній. BlueStacks – компанія, яка розробила однойменний емулятор Android-програм на ПК.
  • Поки не ясно, яку технологію Google використовуватиме для емуляції додатків Android на Windows. Проте відомо, що ігри працюватимуть локально, тобто транслюватимуться з хмари вони не будуть.
  • У жовтні цього року Microsoft вже розпочала тестування програми Windows Subsystem for Android для запуску Android-програм на ПК із різних джерел. Microsoft також уклала партнерську угоду з Amazon, щоб дозволити користувачам Windows самостійно встановлювати ігри та програми з Amazon.
  • А у вересні BlueStacks створила рішення, що дозволяє запускати Android-програми в браузері. Так вони стали доступні користувачам iOS, Windows, macOS та Linux.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ