Google запустила в Україні для підприємців “Пошук можливостей для бізнесу”

Google представила в Україні новий безкоштовний інструмент “Пошук можливостей для бізнесу”, завдяки якому підприємці зможуть краще просувати свій бізнес в онлайні, використовуючи інструменти Google. Як повідомили в компанії, проект є відповіддю на масові переходи бізнесу в онлайн після карантинних обмежень.

Що дає “Пошук можливостей для бізнесу”

Завдяки новому інструменту підприємці зможуть отримати персоналізовані пропозиції з просування компанії в інтернеті за допомогою інструментів Google та максимальну користь від безкоштовного профілю компанії.

“Пошук можливостей для бізнесу” покликаний допомогти підприємцям слідкувати за тим, щоб їх бізнес надає максимальну точну інформацію своїм клієнтам ( наприклад, час роботи, можливість самовивозу з магазину і т.д.).

Як скористатися безкоштовним інструментом Google

Інструмент достатньо простий у використанні – потрібно тільки ввести назву компанії в спеціальній формі (за посиланням), та зареєструватися в “Google Мій бізнес”, щоб підтвердити право на управління профілем компанії. Після цього Google  покаже рекомендації на основі інформації, якою вона володіє про вашу компанію, включаючи регіон, галузь і тому подібне.

Щоб детальніше ознайомитися з новим інструментом, Google пропонує підприємцям приєднатися до безкоштовного онлайн-тренингу з розвитку цифрових навичок.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ