Гугл анонсував розвиток Workspace і показав док-станцію за $200

Компанія Google анонсувала серію оновлень для Workspace, свого набора інструментів для хмарних обчислень, підвищення продуктивності та сумісної роботи. Як повідомляє VentureBeat, головним серед представлених оновлень стали розширений пошук, дзвінки всередині Gmail, автоматичний переклад субтитрів в Meet, а також нові універсальні пристрої для відео-конференцій від Logitech та Avocor.


Google Spaces

Google Spaces об’єднують такі інструменти, як календар, диск, документи, таблиці, слайди, зустрічі і завдання, надаючи користувачам можливість приймати участь в спільних обговореннях.

З допомогою Spaces команди можуть обмінюватись ідеями, спільно працювати над документами та керувати завданнями з одного місця. Оскільки вся їх робота зберігається для подальшого використання в майбутньому, учасники команди можуть легко повернутись і продовжити роботу над проєктом в зручний для них час, переглядаючи повну історію розмов, контексту і змісту», – зазначив Саназ Ахарі, старший директор по управлінню продуктами Google.

Workspace отримає уніфіковану панель керування з доступом до поштових скринь, чатів та зборів, а також вбудованого ланцюжка тем, який дозволить користувачам відповідати на будь яке повідомлення в Spaces.

Meet

Щодо Meet, Google розгортає дзвінки як на мобільних, так і на настільних пристроях. Виклик Meet, який в майбутньому стане доступним прямо з додатку Gmail, дозволить обмінюватись контентом або переглядати презентації на своїх пристроях без звукової презентації реверберації, а також отримати доступ до часу зборів і дошці, голосувати в опитуваннях і публікувати питання в відповідному розділі. Також в Meet з’явиться можливість автоматичного створення субтитрів і перекладу цих субтитрів в режимі реального часу.

Пристрої для відео-конференцій

Google також оголосила про розширення серії обладнання, сумісного з Google Meet одразу двома комплектами Series One Room Kits. Одним з них є Series One Desk 27, 27-дюймовий пристрій «все в одному», а іншим – Series One Board 65, 65-дюймовий дисплей 4К. Обидва пристрої були створені в співробітництві з Avocor, мають вбудований додаток Google Jamboard і можуть використовуватись як зовнішній пристрій через USB-C

Нові пристрої мають в собі відео-системи Logitech Rally Bar Mini та Rally Bar, призначені для невеликих і середніх приміщень.

Ще була представлена док-станція Rayz Rally Pro, яку можна використовувати як мікрофон для дзвінків через Google Meet. Вартість Rayz Rally Pro складає $200.

Док-станція випускається в двох варіантах: модель iPhone з роз’ємом Lighting та модель Google Pixel, яка має працювати з будь-яким телефоном USB-C. Обидві версії можуть працювати як динамік Bluetooth, всенаправлений мікрофон і док-станція для швидкої зарядки потужністю 20Вт.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ