Хакер поширював логіни і паролі облікових записів. База налічує 2,8 млн особистих даних

Кіберполіція викрила хакера, який поширював дані облікових записів користувачів мережі. База логінів і паролів налічує понад 2,8 млн авторизований даних. Про це повідомляється на сайті кіберполіції.

Затриманий – житель Хмельницької області. Повідомляється, що логіни і паролі доступу до соцмереж, поштових скриньках, електронних гаманців він збував на закритих форумах і в одному з «популярних месенджерів». Отриману інформацію затриманий перевіряв на факт відповідності відомостей для входу на різних веб-ресурсах.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за ст. 361-2 (несанкціонований збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації) УКУ.

Як перевірити безпеку своїх даних

Щоб перевірити, чи не витекли дані ваших облікових записів у мережу, можна скористатися сервісом Have I been pwned (HIBP). Він містить список зламаних електронних скриньок користувачів і паролів.

Якщо ввести в поле для перевірки електронну адресу або пароль, сервіс вкаже, в яких зломах і витоках фігурували конкретні дані.

Якщо пошта постраждала або пароль був зламаний, експерти порадять змінити дані доступу до облікового запису.

Читайте також:

Кіберполіція закрила 41 онлайн-кінотеатр. Їх відвідували 10 млн осіб на день

Хакер підібрав пароль до Twitter Трампа за 5 спроб. Він – дуже простий

Кіберполіція закрила IT-компанію на 80 співробітників, яка розробляла онлайн-казино. Схоже, це Soft2bet

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ