Хакери вкрали вихідний код FIFA 21 і движка Battlefield у Electronic Arts

Як повідомляє VICE, хакери зламали сервери Electronic Arts – компанії, яка видає такі ігри, як Battlefield, FIFA і The Sims – та вкрали 780 ГБ вихідного коду ігр та пов’язаних з ними внутрішніх інструментів. У EA вже підтвердили витік, але відзначили, що хакери не отримали доступ до даних гравців.

Хакери вкрали код движка Battlefield і SDK

У повідомленнях на закритих форумах хакери заявили, що змогли вкрасти вихідний код FIFA 21, а також серверний код для підбору гравців. Крім того був вкрадений вихідний код та інструменти для движка Frostbite, який використовується в ряді ігор EA, включаючи Battlefield.

В цілому хакери кажуть, що у них є 780 ГБ даних, і рекламують їх для продажу на різних підпільних хакерських форумах.

у EA вже підтвердили витік, але за словами компанії, дані користувачів не постраждали.

«Ми розслідуємо недавній інцидент вторгнення у нашу мережу , коли було вкрадено обмежена кількість вихідного коду гри і пов’язаних інструментів. Доступ до даних гравців не здійснювався, і у нас немає підстав вважати, що існує будь-який ризик для конфіденційності гравців. Після інциденту ми вже внесли поліпшення в систему безпеки і не очікуємо, що це вплине на наші ігри або наш бізнес », – відзначили у EA.

Варто відзначити, що хакери поділилися невеликою добіркою знімків екрану, які демонструють наявність у хакерів доступу до даних EA. Але зловмисники не поширювали публічно будь-які внутрішні дані.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ